Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Vėjo jėgainės :: Vėjo jėgaines mentys.

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Vel apie VAWT
Eiti į puslapį  1 2 3 4
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
stanislovas
Kt Geg 05 2011, 04:41
Užsiregistravęs dalyvis #1723
Prisijungta: Tr Geg 04 2011, 06:27

Vieta: Kauno raj.
Pranešimų: 15
Gaila Otto, kad tiktai varnas gaudei o nesimokei kaip kad čia tvirtini. Tu užsiciklinęs klasikiniu Savonijumi kurio NVK nėra daugiau nei 18 procentų o čia visai ne tas dalykas apie ką tamstelė galvoji.Duomenys visi yra tik aš nemanau kad esi tas asmuo, kuriam galėčiau patikėti visa tai pateikti,matai kol aš gavau juos sugaišau ne vieną mėnesį studijuodamas interneto puslapiuose o tu nori gudriai mane išprovokavęs viską gauti per 1 sekundę. Teks nemažai alaus pastatyti kol aš ryšiuosi tau atskleisti info, kurios nenorėčiau labai viešinti. Šiame etape pakaks tik nuotraukos ,daugiau info apie tyrimus nebus,galiu patarti tik patiems paieškoti Google ir pamatysi kaip labai klysti,bet tai jau mano problemos...
Į viršų
stanislovas
Kt Geg 05 2011, 04:46

O prie mažo vėjo visos turbinos kokios jos tebūtų tik sukasi o ne rimtai dirba tam ir reikalingi specialūs įrenginiai kad padėtų nuimti ir sukoncentruoti akumuose mizerinę apkrova . Ji nuimama su kondiko pagalba, kada maža srovė jį pakrauna o tada permeta viską į akumą.
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 05:16
Otto
Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Pr Rgs 08 2008, 09:38

Vieta: Biržai
Pranešimų: 2015
stanislovas rašė ...

Gaila Otto, kad tiktai varnas gaudei o nesimokei kaip kad čia tvirtini. Tu užsiciklinęs klasikiniu Savonijumi kurio NVK nėra daugiau nei 18 procentų o čia visai ne tas dalykas apie ką tamstelė galvoji.Duomenys visi yra tik aš nemanau kad esi tas asmuo, kuriam galėčiau patikėti visa tai pateikti,matai kol aš gavau juos sugaišau ne vieną mėnesį studijuodamas interneto puslapiuose o tu nori gudriai mane išprovokavęs viską gauti per 1 sekundę. Teks nemažai alaus pastatyti kol aš ryšiuosi tau atskleisti info, kurios nenorėčiau labai viešinti. Šiame etape pakaks tik nuotraukos ,daugiau info apie tyrimus nebus,galiu patarti tik patiems paieškoti Google ir pamatysi kaip labai klysti,bet tai jau mano problemos...

Tai tu nesimokei ir dabar bandai reklamuoti savo nesąmonę. Apie Savonių iš viso nėra ko kalbėti, bet ir ši nedaug lenkia, taigi, pasakas sek mažiems vaikams, o jei nori rimtai, tai neprašau jokių paslapčių išduoti, o tik pateik parametrus, kiek tavo sparnuotės visas plotas duoda galios, prie skirtingų vėjo greičių. Suprantu, nenorėsi to daryti, nes taip išaiškės visas melas, apie "gerą NK" .
Dėl studijavimo, tai geriau ne mėnesius gaišk, o savaitėlę paspręsk jėgų pusiausvyros lygtis, bus daugiau naudos .
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 05:24
Otto

stanislovas rašė ...

O prie mažo vėjo visos turbinos kokios jos tebūtų tik sukasi o ne rimtai dirba tam ir reikalingi specialūs įrenginiai kad padėtų nuimti ir sukoncentruoti akumuose mizerinę apkrova . Ji nuimama su kondiko pagalba, kada maža srovė jį pakrauna o tada permeta viską į akumą.

Tokius dalykus kai kas naudoja saulės baterijoms, jų NK irgi nesiekia 20% o vėjo jėgaines tiesiog daro horizontalios ašies, su žymiai geresniu NK ir naudojasi.
Į viršų
Elektronas
Kt Geg 05 2011, 05:57
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: An Rgp 26 2008, 07:31

Vieta: Kaunas, Šilainiai, Romainiai
Pranešimų: 2509
Stanislovai sukimo momentas ne rodiklis, jei skiriasi darbines apsukos kaip gali kalbeti apie momentus? As gi juk nekalbejau apie vien apie srove ar vien apie itampa, as kalbejau apie pacia paimamos energijos kieki-galia(tas pats juk kaip ir momentas juk galia galima ir jegos vienetais isreiksti) su esamu plotu. Saunu kad dirbta ir padaryta, ir sukasi gerai. Vis kaskas i prieki juda, ne kaip kas tik kalba.... Tikrai yra privalumu tokiose sparnuotese, man asmeniskai baugiai atrodo horizontali virs galvos, o vertikali mieste visai kitaip ziurisi. As cia net nekalbu apie galia, ar koki procenta naudingumo kur galima iskeisti i kita privaluma. As ne aerodinamikas ar pesimistas, as realistas . Tad kol man neirodo privalumo tiek techniniais, tiek ekonominiais, tiek skaisciais as vertinu tai tik kaip viena is ideju...Ir jei tu ruosiesi jas gaminti ir pardavineti kaip supratau arba bent pacia ideja parduodi be fakto kalbos lieka kalbomis.

[ Redaguota Kt Geg 05 2011, 06:15 ]
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 05:57
Otto

zam0lskis rašė ...

su kondais nuimi tik vejo gusiu pikus. mazos galios vejo nenuimi. as ta sistema esu nemazai skaites.

Na, matyt neskaitei mūsų žuvusio kolegos Vyto blog'o. Saulės baterijai jis naudojo kondensatorius ir keitiklį, kuris pakeldavo įtampą ir paduodavo į akumuliatorių, kas kiek laiko, tai padėdavo išspausti dar šiek tiek energijos apsiniaukusią dieną.
Į viršų
Elektronas
Kt Geg 05 2011, 06:00
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: An Rgp 26 2008, 07:31

Vieta: Kaunas, Šilainiai, Romainiai
Pranešimų: 2509
Otto rašė ...

zam0lskis rašė ...

su kondais nuimi tik vejo gusiu pikus. mazos galios vejo nenuimi. as ta sistema esu nemazai skaites.

Na, matyt neskaitei mūsų žuvusio kolegos Vyto blog'o. Saulės baterijai jis naudojo kondensatorius ir keitiklį, kuris pakeldavo įtampą ir paduodavo į akumuliatorių, kas kiek laiko, tai padėdavo išspausti dar šiek tiek energijos apsiniaukusią dieną.

Tai pasiimkit fotiko blica ir galesi krauti bet kokios itampos akumus stoboskopas jums kaip tik. Tik nepamirskit audru...
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 07:20
Otto

Elektronas rašė ...

Otto rašė ...

zam0lskis rašė ...

Tai pasiimkit fotiko blica ir galesi krauti bet kokios itampos akumus stoboskopas jums kaip tik. Tik nepamirskit audru...

Pas mane horizontali, čia vertikalioms buvo tas principas minėtas .
Į viršų
stanislovas
Kt Geg 05 2011, 07:26

Kad nereiktų čia ginčytis ir išradinėti dviračio įdedu medžiagą kurios pagrindu ir buvo sukurta mano turbina:
informacijos nuoroda
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 08:00
Otto

Dviratis jau seniai išrastas, kaip ir marketingo triukai. Kad reklamos meluoja, tą visi žinome, bet joms nepavyks apgauti fizikos dėsnių . Tarkim, pagaminsi super aerodinaminę sparno formą ir jis prieš vėją eis su 50 procentų pasipriešinimu, o pavėjinis sparnas užgriebs vėją 100 procentų. Taigi, bendras NK bus 25 procentai . Gal paaiškink, kur reklamuotojai paslepia 96 procentus sparno, einančio prieš vėją?
Į viršų
stanislovas
Kt Geg 05 2011, 08:13

Ten ne reklama o rimti moksliniai tyrimai,tik gaila tas dalykas liko mano sename matyt kompe reiks jį kada įsijungti visas formules parodysiu.
O dėl aerodinamikos turėtumei žinoti kad tam tikro profilio ir geometrijos sparnas ir prieš vėją keliaudamas sukelia keliamają galią,be to jei išmanai tą dalyką tai čia dirba dar ir 60 laipsnių strėliškumas kaip žinia tokio sparno cx yra labai mažas,o persipilantis aerodinaminis oro srautas irgi dirba labai įdomiai tam tikromis sąlygomis sukurdamas mini tornadą. Klasikiniame gi Savonijuje viskas yra daug maž kaip aiškini,todėl jo NVK ir negali būti aukštesnis nei 18-20 proc.Aišku jei vėjo nėra tai bet kokios gudrybės nieko nepadės. Bet šitos turbinos ir analogiškos horizontalios turbinos buvo atlikti bandymai ir ši parodė aukštesnius rezultatus ,nes keičiantis vėjo krypčiai horizontali nespėja vėjaračio pastatyti tiesiai prieš vėją,o be to egzistuoja toks dalykas kai horizontaliai judantys priešpriešiniai vėjo srautai padaro žirkles.kurios įneša destrukciją arba net visiškai nukerpa mentes,čia aišku taikoma tik didelėms vėjo jėgainėms.o pats didžiausias jos pranašumas tai absoliučiai tylus darbas,nes propeleriai klaksi ant viso kaimo ir koks nors silpnų nervų žmogėnas naktį su kirviu gali pasikėsinti į tavo jėgainės stieba, nors tau jos zvimbimas ir yra maloni muzika.
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 08:34
Otto

Dėl tylesnio darbo, sutinku, bet dėl viso kito noriu tikslių, tavo padarytų charakteristikų, tai yra, galios prie skirtingų vėjo greičių ir sparnuotės lango ploto. Supranti, kaip bus šaunu, galėsime patikrinti teoriją . Beje, čia tu lygini dideles, lėtaeiges jėgaines, o šiame forume gal visi naudoja greitaeiges, valdomas ne reduktoriais, o uodegomis, kurios irgi beveik neturi inercijos ir vėjo kryptį gaudo realiu laiku.
Į viršų
felius
Kt Geg 05 2011, 09:05
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Manau, kad praejus kazkiek laiko stanislovas dalins savo formas ir sparnuotes, kaip isdalijo Vaidas.
Į viršų
felius
Kt Geg 05 2011, 09:37
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Be generatoriaus dar geriau "dirbtu". Klaida ne sukimo momente, bet jaunatviskame maksimalizme ir priklausomybeje nuo reklamos, bet nuo fizikos desniu niekur nepabegsi.
Į viršų
Marijus
Kt Geg 05 2011, 10:01
Užsiregistravęs dalyvis #1697
Prisijungta: Kt Bal 07 2011, 06:17

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 81
stanislovas rašė ...

Pastatysiu aš tau netik alaus, dar ir šnapso, ar tikros lietuviškos naminės nors ir kibirą jei paaiškinsi kaip ten kas ir kaip... paslapčių man nereikia... pats galvą turiu, tik noriu pamatyti daug variantų, kad būtų iš ko rinktis, ką ir kaip daryti...o dėl paslapčių, manau šitam forume vieni kitiems savo sumanymus ir pastebėjimus dėstome, kad kiti jas dar patobulintų ir mainais už gerą mintį, pasidalintų savosiomis o dėl to našumo, tai aš skaičiuot nelinkęs... matematiką irgi teigiamam pažymiui traukiau tad labiau mėgstu savo kailiu patirt nesėkmę, bet iš jos pasimokyt, nei sėdėt, kalt teoriją, laiką sugaišt, o paskui jau žiūrėt kaip bus... geriau 10 kartų suklupt, kad kitą kartą turėtum pamoką... Tad rytoj skambinsiu stanislovui vos tik laiko rasiu ir jei jis atras man kelias minutes, būtinai atlėksiu pažvelgt bent akies krašteliu kas ten ir kaip o jei tamsta turės kokia valandėlę pasišnekučiuot, dar ir alaus atsivešiu
Į viršų
Otto
Kt Geg 05 2011, 10:21
Otto

o dėl to našumo, tai aš skaičiuot nelinkęs...
Tuomet nepamiršk praktiškai išmatuoti duodamą galią, vėjo greitį ir sparnuotės plotą, o mes jau paskaičiuosime, kad netaptum reklamos auka.
Į viršų
Marijus
Kt Geg 05 2011, 10:46

Ar zinojote, kad:
- maisto "kelione" nuo burnos iki skrandzio trunka vos 7 sekundes.
- slaunikaulis kietumu nenusileidzia betonui.
- vyro lytinis organas yra tris kartus ilgesnis uz jo nyksti.
...- moters sirdis plaka greiciau uz vyro.
- zmogaus pusiausvyrai islaikyti reikia net 300 raumenu veiklos.
Moterys jau seniai perskaite visa si teksta,
o vyrai vis dar spokso i savo nyksti...
Ne į temą, bet vistiek, paskaičiuokit
Į viršų
Marijus
Kt Geg 05 2011, 11:00

Pridedi nykštį ir matai kiek kW išgausi čia draugė rado kažkur ir prajuokino... nors ne į temą, ir baudžia moderatoriai už nesąmonių rašymus kituose forumuose, bet ką jau dabar reikia gi pasijuokti
Į viršų
stanislovas
Pn Geg 06 2011, 07:53

Na atrodo apie šį forumą susidariau jau nuomonę ir manau, kad čia tokia vieta kur renkasi išsilavinę idiotai tad nemanau kad verta čia gaišti savo brangų laiką. Viso gero,- daug išmanantys bet nieko nepadarantys Lietuvaičiai
Į viršų
Marijus
Pn Geg 06 2011, 08:35

Na kodėl šitaip, gi visi turi kažkokius įsitikinimus už kuriuos galvą guldo aš kai apie tokius dalykus pradėjau domėtis vos prieš pusmetį, tai man čia viskas nauja
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF