Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Vėjo jėgainės :: Darau vėjo jėgainę.

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Efektyvus mazos galios generatorius
Eiti į puslapį  1 2 3
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Aurimas.
Sk Bir 07 2015, 06:25
Užsiregistravęs dalyvis #1887
Prisijungta: Pr Grd 19 2011, 07:55

Vieta: Biržu raj.
Pranešimų: 1517
Na pritariu sauliu, kaskaip knisti pradejo Pries 5m parasitiems komentarams atsakimus mandrius isaiskina.
Į viršų
Justas.M
Sk Bir 07 2015, 08:31
Užsiregistravęs dalyvis #2678
Prisijungta: An Rgs 23 2014, 12:02

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 144
Aurimas. rašė ...

Na pritariu sauliui, kaskaip knisti pradejo Pries 5m parasitiems komentarams atsakimus mandrius isaiskina.

___Aurimai, prieš 5metus, manęs čia nebuvo (gali pažiūrėti į anketą registravimo datą, ir įsitikinsi). Kiek suprantu, svetainės dar niekas nelikviduoja, o lankytojai dar vis skaito, ir skaito neišbaigtas žinias. Reikia būti kretynu, vagimi, kad skaityti ir nepasidalinti žiniomis su kitais lankytojais. Net jei tema ir 5metų ar 10metų senumo. Tegul skaito, tegul mokinasi, tegul klausia ir diskutuoja. Tas, juk, žymiai prasmingiau, nei merdėti. Beje, jei kurį nors vilioja pinigai - samprotaujantis žmogus gauna daugiau pinigų, nei tas, kuris atlieka darbą mechaniškai.
Į viršų
robertonebadzio
Sk Bir 07 2015, 10:20
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
Aš trumpai...kai skaitau Justas komentarus, tai sudėtinga labai mintį surišti, nes kablelių beveik po kiekvieno žodžio pridėta.
Justai, nekablelink taip, nes sunku mintį sugaudyti. Jeigu laikai save specu Lietuvių kalbos, tai žinok, kad nevisdada prieš ,,kad'' dedasi kablelis, nes kartais tai buna rišamasis žodelis.O kad jau save parodai priešpriešiniu diskusijų dalyviu, tai jau mato visi rašliavos skaitytojai. Patikėk, aš raštingas. Galiu ginčytis su Lietuvių kalbos specais. Tai maža pastabėlė.
O visumoje mes čia sprendžiame kitus klausimus. Kalbame apie mus dominančius klausimus. Čia bendrauja kietoki specai, kurie pažengę šioje srityje.
Jeigu turi kažkokių papildomų asmeninių klausimų, tai rašyk asmeniškai į PM. Atsakys visi forumiečiai. Aš atsakysiu. Žinių turiu.
Į viršų
verinukas
Pr Bir 08 2015, 09:13
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 451
Per daug giliai kasate!!!

Justas nesugebėjo tinkamai paklausti, o Xaker tinkamai nepaaiškino. Roberto tinkamai nepakomentavo.... aš , tuo tarpu, visus netinkamai sukritikavau.

Tokiu būdu klausimas liks neatsakytas?

Pristabdykit arklius!!!

Paaiškinkite tinkamai, kaip teisingai sufazuoti variklį (analogiškai transformatorių).
Pateikite nors vieną būdą iš žinomų dviejų.
Į viršų
xaker
An Bir 09 2015, 06:56

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2760
Turėjai uomenyje šitą kaip pvz. transformatorių sufazavymą (lygiagretų jungimą) po remonų ar šeip įvedimą į režimą? Kad nerašyneti ikeliu paveiksliuką, bus aiškiau visiems. Dirbant gamykloje tiek prie 0,4kW ir 6kW skirstyklose kur viskas buvo užmaitinta dviems įvadais be "karštos fazuotės" tiek transformatorių, tiek antrūjų įvadų, nesufazavus, mes tai vadinome "karštomis fazuotėmis" buvo kaip jau supranti "nepageidautina" įvesti į eksplotaciją. Bet čia jau tokie egzamynavymai vėl gaunasi vėrinuk ir tikrinimas kas gudresnis. Na nevieta čia įrodyneti kas aš, dirbkim daugiau prie projektų, o ne čia viens kitam įrodinėkime žinių bagažą ir savo statusą.
Į viršų
Tinklalapis
Windpower
Sk Rgp 27 2017, 03:48
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Pranešimų: 781
Dar vienas mano pagamintas mažos galios vėjo generatorius, šitas su neodimiu.
Galia 50 W, tinkamas krauti 12 V arba 24 V sistemą. Padarytas pagal užsakymą. Pagaminti du vienetai. Kaina tokio 85 eurai.

[ Redaguota An Rgp 29 2017, 08:40 ]
Į viršų
Windpower
Sk Rgs 10 2017, 09:21
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Pranešimų: 781
Dar vienas mano mažas super lėtas generatorius.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF