Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Skelbimai ir pareiškimai :: Siūlo - parduoda

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Naudotą plokščią saulės kolektorių, vamzdyną
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Micius
Št Grd 31 2016, 10:51
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2837
Sveiki. Nebrangiai parduodu naudotą plokščią saulės kolektorių Eraslan Blue Star Euro L, aprašymas čia informacijos nuoroda Kolektorius naudotas (pats neatsimenu kiek tiksliai metų, gal kokius 4-5 metus). Kaina - 150 EUR.

Ir ~ 2-3 metus naudotą vamzdyną štai tokį - informacijos nuoroda 15 metrų (dvigubas, viso 30m) - Kaina 100 EUR

Viso 250 EUR. Perkantiems dovanų pridėsiu išsiplėtimo bakelį specialiai pritaikytą maistiniam gliukoliui.

Jeigu kas norėtų pirkti, tai prašau rašyti tik į forumo žinučių sistemą - PM. Prekės pas mane sumontuotos ir veikia (tiksliau tinginiauja be saulės), tai man reikės savaitgalio, kad galėčiau išmontuoti.

Parduodu dėl sekančių priežasčių: vienas kolektorius per silpnas 300L boileriui, naują gauti kitą ir už jį mokėti až 430 EUR man neverta, geriau didinsiu saulės baterijų skaičių. Kadangi nugrioviau vadinamą gonkelį, tai reikėtų naujai konstruoti tvirtinimą, reikėtų gręžti 2 storas skyles per pamatą vamzdynui ir tt.

[ Redaguota An Bal 25 2017, 07:26 ]
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF