Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
vandenis
Kt Lie 11 2019, 10:18
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124
Elektrostatinis rezonansas ir jonizuotas šarminis vanduo (2)


Širdies pulsas labai priklauso nuo žmogaus amžiaus ir taip pat susiję ir nuo naudotų farmacinių vaistų poveikio, nuo gautos chemoterapijos, spinduliavimo elementariomis dalelėmis, o kur rentgeno spinduliai, kompiuterinė tomografija, magnetinis rezonansas ir kiti įtakojanti faktoriai, kurių išvengti būna sunku. Nuo tokių dirbtinai įneštu poveikių ir pradeda išsibalansuoti širdies dažnis, nukrenta net iki 46 ir mažiau kartu per minutę, pagreitėja kraujagyslių kalkėjimas, išsibalansavus kraujo spaudimui ir kita. Tai iš kur gali būti normalus gydymas naudojantis visą laiką tik vienais farmaciniais vaistais, kurie laikui bėgant taip pat pripranta prie organizmo ir pradeda trikdyti širdies ritmą ir kraujospūdį.

Po elektrostatikos savaiminis gydymas veikia tik ribotą laiką, ilgai jį tęsti neefektinga. Tačiau apjungus A. Mišino bio ritės elektrostatiką ir jonizuotą šarminį vandenį į bendrą naudojimo metodiką, susisumuoja daugiau valdomų parametrų ir gydomujų savybių kuriuos galime lengvai valdyti ir pratęsti ženkliai gydymosi laikotarpius ir ilgesniam laikui viena ar kita metodika.

Vienas iš pavyzdžiu: paimtas šiuo atveju eksperimentui, kaip pagrindinis atramos taškas, normalus žmogaus širdies pulso dažnis 60 kartų per minutę ir keičiant parinktus parametrus ir atstačius širdies ritmą, tada ir kraujo žemutinis ir viršutinis spaudimas pradeda savaime pamažu balansuotis ir įeiti į normalias ribas vis ilgesnį laiką.
Pastaba: bandymams atramos tašku gali būti ir žemutinis (diastolinis) kraujospūdis į kurį taip pat naudinga atsižvelgti.

Visa esmė ir tikslas yra tame kokiais keliais ir kokią geresnę metodiką ir būdus bus sugebama atrasti bandant išlaikyti normalią širdies pulso pusiausvirą tarp kraujo viršutinio ir žemutinio spaudimo ilgesnį laiką.

Vanduo kaip energoinformacinė gyvenimo matrica, dalis 2
informacijos nuoroda

[ Redaguota Tr Lie 17 2019, 09:05 ]
Į viršų
gagarinas
Sk Lie 14 2019, 01:50
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 93
verinukas rašė ...

Štai prietaisas EMF-390 gebantis atskirti elektrostatinę ir elektomagnetinę dedamąją.
Mišino ritės testas informacijos nuoroda RU.

Prietaisas ebay prekyboje informacijos nuoroda .


Prietaisas gana įdomus. Tačiau praktika sako, kad ritės lauke elektronika pradeda neadekvačiai elgtis. Įdomu, kiek tam atsparus šis prietaisas. Ten rolike kalba, kad el. magnetinis laukas šokinėja. Tai va, ar laukas ten šokinėja ar prietaisas pušinėja....
Į viršų
vandenis
Kt Lie 18 2019, 09:41
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124
Elektrostatinis rezonansas ir Jonizuotas šarminis vanduo (3)


Bandymai rodo kad sujungus šias dvejas skirtingas gydymosi sritis, parenkant šarminio vandens, rūgštinio vandens ir elektrostatikos parametrus, pavyksta išlaikyti patenkinamas širdies pulso ribas pavyzdžiui, 58-60-62 kartu per minutę ir keletą dienų, ir taip pat subalansuoti normalų kraujo spaudimą. Atstačius širdies pulsą juntamas ženklus pagerėjimas pavyzdžiui su juosmens stuburu, su kraujagyslėmis, nebešąla kojos ir kita, nes pagyvėja visa kraujo apytaka, pagerėja aprūpinimas ląstelių reikalingomis medžiagomis, pagerėja savijauta, pailsi kūnas nuo elektrostatikos, galima palaikyti tokį gydymo pratesimą ir ilgą laiką. Todėl ir atsirado toks išskirtinis dėmesys užpildyti savaiminio gydymosi laiko pertraukas po elektrostatikos šarminiu vandeniu.

Ko nepajėgė užbaigti stabilizuoti po bio ritės elektrostatikos savaiminis gydymas, toliau padeda normalizuoti širdies pulsą ir kraujo spaudimą jonizuotas šarminis vanduo ir geriau tada galima išnaudoti ir kitas labai svarbias šarminio vandens gydomąsias savybęs pratesiant gydymą toliau.

Vanduo kaip energoinformacinė gyvenimo matrica, dalis 3
informacijos nuoroda

Встреча Гаряев - Мишин.
informacijos nuoroda


[ Redaguota Kt Lie 18 2019, 09:42 ]
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System