Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 ... 11 12 13
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
gagarinas
Pr Lie 03 2017, 05:23
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 66
Vandenis, o kokie galingumai ir kokie laikai? Ar matuoji? 2 savaitės po 8 valandas ar 2 savaitės į dieną po 20 min. pvz. Dar galiu pasakyti, na čia ekstrasensorika tiesa, kas nori gali tikėti, kas nori ne, tačiau ritei padirbus maždaug valandą, išjungus, ji tebespinduliuoja apie 2 dienas (aišku to neišmatuosi, galingumas visai ne toks), tačiau aš turiu kas jaučia. Ir pats apie parą jaučiu. Mano patirtis parodė man optimalu kažkur apie 1 dieną pasinaudojimo (laikas įvairus +/- iki valandos) po to maždaug 2-3 dienų pertrauka. Kitaip perdozavimas beveik garantuotas. Jis nėra labai ekstrimalus, tiesiog šiek tien nenormalus darbingumas reiškiasi, robotiškas toks. Ir stengiuosi prisilaikyti rekomenduotų srovių : 100-300 mA. Nors kadangi aš eksperimentuoju su įvairiais generatoriais ir ritėmis, tai tomis dienomis perdozavimas paprastai būna garantuotas

[ Redaguota Pr Lie 03 2017, 05:24 ]
Į viršų
gagarinas
Pr Lie 03 2017, 05:46

Surinkau keletą generatorių su TDA7056 su viena iš standartinių Deno schemų (yra ir šiame forume). Sprendimas veikiantis, tačiau trūkumai :
praktiškai kiekviena detalė kritiška. Jei derini su kokiu nors maitinimu, tai jau jo geriau nekeisti, nes keičiasi visas suderinimas. Ritės pažystamos pasistengus gerai suderinti gana artimai (pavyko iki 3 kHz) tačiau priklauso nuo ritės kokybės, kai kurios jei diapazonas išmėtytas gali ir nepasileisti, arba bus pakankamai nevienoda srovė (pvz "bublikas" toras 100 mA, o plokščia 250 mA ir pan.) Rites iš esmės tokiems aparatams pageidautina derinti prie jų, suvyniojus, nes jei jungiama prie skirtingų generatorių ta pati ritė galima gauti tokius dalykus (realūs atveja) : rezonansinis dažnis 293 kHz, jungiasi prie vieno generatoriaus 300 Khz, prie kito 315 kHz. Žodžiu mėgėjiškai galima naudotis pririšus keletą įvairių ričių, bet norint ekperimentuoti bandant nustatyti įvairius režimus,naudoti absoliučiai visokias rites, tai netinka.

Į viršų
verinukas
An Lie 04 2017, 09:54
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 448
gagarinas rašė ...

Surinkau keletą generatorių su TDA7056 su viena iš standartinių Deno schemų (yra ir šiame forume). Sprendimas veikiantis, tačiau trūkumai ...

Kadangi jau turi įsigijęs feritinių žiedų ir turi TDA7056, gal gali patikrinti pasiūlytą autogeneratoriaus schemą informacijos nuoroda .
Jei schema veikianti, išspręstum visas problemas su schemos derinimu ir veiktų su visomis ritėmis. Tuo pačiu turėtum saugų, galvaniškai izoliuotą DMA ritės prijungimą.

[ Redaguota An Lie 04 2017, 10:17 ]
Į viršų
gagarinas
An Lie 04 2017, 10:44

verinukas rašė ...

Kadangi jau turi įsigijęs feritinių žiedų ir turi TDA7056, gal gali patikrinti pasiūlytą autogeneratoriaus schemą informacijos nuoroda .
Jei schema veikianti, išspręstum visas problemas su schemos derinimu ir veiktų su visomis ritėmis. Tuo pačiu turėtum saugų, galvaniškai izoliuotą DMA ritės prijungimą.

Reiks pabandyti. Išvengti droselio signalo formos derinimui būtu gerai. Klausimas kiek priimtinai kris galingumas.
Į viršų
gagarinas
An Lie 04 2017, 10:51

verinukas rašė ...

Jei yra tikslas išgauti kuo didesnę srovę, tada tiksliai pataikyti į rezonansą yra svarbu. Bet jei ritės srovė yra pakankama, tai nukrypimas -10...+10kH didelės įtakos neturi.
Paklausk ekstrasensorikų, kas yra svarbiau, ar pataikyti į 110...300ma ribas ar tiksliai į rezonansą.
Sako, kad pirmasis ТГС autogeneratorius turėjo net 90o fazinį nukrypimą, kas yra nukrypimas nuo rezonanso. Ir toks nukrypimas formavo pakankamą statinį lauką ir pakankamą ritės poveikį.

Šiek tiek aptarinėjom tą temą. Skirtumas maždaug toks : galima suderinti gitarą arba nesuderinti ir groti (čia kilohercai), galima groti tyliai arba garsiai (čia miliamperai). Atsakymas toks, kad geriau būtu suderinti ir groti maloniu ausiai garsu.
Į viršų
verinukas
An Lie 04 2017, 03:15

Kadangi DMA yra nuosekli RLC rezonansinė grandinė, ji yra suderinama pagal maksimalią srovę Imax, kuri yra maksimali esant rezonansiniam dažniui fr:

Nukrypimas nuo rezonanso taško vertinamas pagal srovės kritimą Imax atžvilgiu, arba pagal I ir V fazių poslinkį:

Plačiau yra aprašoma čia:
informacijos nuoroda EN.

Problema yra tame, kad generatoriaus išėjimo kaskado grandinės impedansas taip pat įtakoja į nuoseklios RLC grandinės parametrus ir šiek tiek nukrypstama nuo tikrojo DMA ritės rezonanso. Net ir matuodami su matavimo prietaisais jų matavimo grandinių parametrai formuoja papildomą paklaidą nes atsiranda papildomi RLC dydžiai, kurie prisideda prie DMA impedanco.

Dar vienas svarbus momentas tas, kad pridėjus DMA prie kūno, jos rezonansinis dažnis pakinta. Ir tik kontroliuodami DMA srovę, galime automatiškai suderinti į artimai rezonansinį dažnį.

Mūsų atveju svarbu suderinti grandinę pagal maksimalią srove ir pataikyti -90...0...+90 laipsnių diapazoną arba, kad srovė nenukristų daugiau nei 0,707xImax ir pataikytume į grafiko viršūnę pvz. 300ma x 0,707 = 212mA:

[ Redaguota Tr Lie 05 2017, 11:57 ]
Į viršų
vandenis
An Lie 04 2017, 04:07
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 88
Jūsų metodika man nepriimtina, Jūms matyt kad tinka. Aš naudoju tik silpnas sroves iki 100 mA priklausomai kurią vietą švitini kokią lygą gydai ir nuo sveikatos stovio. Dabartiniu metu pas mane seansai trunka nuo 5 – iki 10 minučių, Tokių seansu skaičius susidaro nuo 10 – 15 kartų per mėnesį
Į viršų
gagarinas
An Lie 04 2017, 05:03

vandenis rašė ...

Jūsų metodika man nepriimtina, Jūms matyt kad tinka. Aš naudoju tik silpnas sroves iki 100 mA priklausomai kurią vietą švitini kokią lygą gydai ir nuo sveikatos stovio. Dabartiniu metu pas mane seansai trunka nuo 5 – iki 10 minučių, Tokių seansu skaičius susidaro nuo 10 – 15 kartų per mėnesį

Galit patikslinti kieno būtent metodika netinka, čia įvarūs žmonės rašo.
Šiaip tai palaikau tokį požiūrį, aplamai manau užtektu 20-30 mA uždėjus net ne ant kūno, o kambaryje kažkur padėjus įjungti ir viskas. Ir užtektu. Nes ji veikia net išjungta. Mano draugas po seanso neša ją į kitą kambarį, nes negali tame pačiame išbūti. Čia žiūrint kieno koks tikslas. Tiesiog aš šiuo metu eksperimentuoju, ir kaip visi tyrėjai dažniausiai ant savęs.
Į viršų
gagarinas
An Lie 04 2017, 05:09

verinukas rašė ...

Mūsų atveju svarbu suderinti grandinę pagal maksimalią srove ir pataikyti -90...0...+90 laipsnių diapazoną.

Forumuose daug ginčijamasi, kas geriau, kai fazė kampas neigiamas ar teigiamas. Pats šiuo klausimu nuomonės neturiu.
Į viršų
verinukas
An Lie 04 2017, 08:12

gagarinas rašė ...

... ji veikia net išjungta. Mano draugas po seanso neša ją į kitą kambarį, nes negali tame pačiame išbūti...

Jei namuose naudojate pvz. WiFi ryšį ir tuo tarpu DMA ritės geometrija atsitiktinai atitinka WiFi radio dažnių nors vieną iš harmonikų, tada jūsų ritė viekia be pertrūkio, nors ir labai maža galia. Ji juk yra antena, ne tik transliuojanti, bet ir priimanti bei rezonuojanti-retransliuojanti aplinkinius foninius trukdžius.
Į viršų
verinukas
An Lie 04 2017, 09:16

vandenis rašė ...

Pasak išradimo autoriaus - Mišino, jauni ir sveiki žmonės ritės poveikio iš viso nejaučia. Jei kalbame apie vidutinio ir vyresnio amžiaus žmones, jų pojūčiai yra labia skirtingi ir dažnai net labai aštrūs ir nemalonūs.
Jūsų komentare matau "sveiką grūdą" į atsargų šio įrenginio panadaujimą. Labai svarbu pasidalinti patirtimi ir perspėti apie pavojus.
Dėl akių reakcijos po ritės panaudojimo. Vyrauja nuomonė, kad problemos su akimis susijusios su kraujotaka kaklo srityje. Tą patį tvirtina ir Neumyvakino teorija bei praktika. Jūsų minėta akių reakcija tikriaiusiai ir yra susieta su kraujotaka kaklo srityje, kai ritės vibruojanti elektrostatika paveikia kaklo kraujagyslių užkalkėjimus. Autorius mini, kad užkalkėjusios zonos po precedūrų pabrinksta ir to pasekoje šiuose židiniuose suaktyvėja kraujotaka. Tokiu būdu yra tirpdomi kraujagyslių trombai.

[ Redaguota An Lie 04 2017, 09:18 ]
Į viršų
verinukas
Tr Lie 05 2017, 12:19

gagarinas rašė ...

verinukas rašė ...

Mūsų atveju svarbu suderinti grandinę pagal maksimalią srove ir pataikyti -90...0...+90 laipsnių diapazoną.

Forumuose daug ginčijamasi, kas geriau, kai fazė kampas neigiamas ar teigiamas. Pats šiuo klausimu nuomonės neturiu.

Mano manymu, jei kampas teigiamas t.y. XL>Xc, mes pilnai išnaudosime DMA talpumą Xc, kuris ir sukuria pageidaujamą statinio lauko virpesį ritės paviršiuoje.
Jei induktyvumas XL bus per mažas, nepilnai išnaudosime turimą DMA tarpapvijinį-plokštuminį kondensatorių Xc.
Bet kokiu atveju efektas, mažesnis ar didesnis, išlieka ir yra veiksmingas.
Nemanau jog tai yra kritinis parametras.

Į viršų
vandenis
Tr Lie 05 2017, 01:08

Gagarinui: Negerai vartojant švitinimui didelę dozę ir ilgą švitinimo trukmę švitinant skaudžią vietą, ar visą kūną, organizmo lastelės tai sunkiai perneša. Ant kūno ritės aš nededu bet vedžioju palei skaudžią vietą.
Švitinimo srovės parinkimas: Nustatau srovės dydį pav. 50 mA, na ir švitinu reikiamą vietą 10 minučių. Praėjus pav. 4 valandoms po švitinimo (ramioje vietoje atsigulu lovoje) turiu pajusti silpną –normalų deginimą. Jeigu per stiprus deginimas sekančio seanso metu sumažinu srovę, jeigu per mažas deginimas kito seanso metu padidinu srovę. Na ir gavosi 10 minučiu pirma testo riba, kurį naudojų reikiamą kartu per menesį, tai būna 10 – 15 kartu.
Jeigu švitinsite daug skaudžių tašku rekomenduojamas seansų kiekis gali būti ikį tol kai organizme susikaups didesnė dozė pajusite antrą testo ribą kuri pasireiškia kaip: slenkanti ritmingai banga visu kūno plotu, nuo viršutinės krūtinės ląstos žemyn per visą kūną, iki kojų pirštu galiuku, atrodo lyg tai būtų daugybė silpnų bėgančiu adatų duriu. Šį švitinimo prosecą galite nutraukti bet kada, nieko blogo neatsitiks.
Taip pat supratau iš jūsų aprašymų kad jūsų kūnas jau pakankamai randasi suaktyvintoje būsenoje, galit pabandyti prieiti ir prie trečios testo ribos, nebijokite nieko blogo neatsitiks, viskas praeis. Na tada čia tikrai nebeliks jokios fantastikos.

Į viršų
gagarinas
Kt Lie 06 2017, 08:12

vandenis rašė ...

Užmerkus silpnai akių vokus, akyse galima bus pastebėti vaizdą su silpnai nuspalvinta mėlyna spalva, Tai geriausia pastebėti praėjus po kelių dešimčių minučių ar kelioms valandoms po švitinimo seanso.

Pirma riba: neryškus vaizdas, blogas mėlynos spalvos sodrumas, kotrastingumas ir raiškumas, tai pirmas signalas, kad jau yra kaupiama bendra švitinimo dozė.

Po tam tikro eksperimento su toru galvos srityje, kažkokiam momentui pamačiau (tiksliau sakant akies tinklainėje arba smegenų žievėje "atsispaudė") konkrečias magnetinių laukų linijas, tokias galima pamatyti pvz. šiame filmuke : informacijos nuoroda
Klausiu Mišino, kaip gi čia taip, iš kur statiniuose laukuose magnetizmas ir pan. Atsakė, kad ritės sukuriamame lauke yra 25% elektromagnetinio lauko.

Dėl pojūčių : visi pasidalijimai vertingi, kažkas su švytėjimu bendro yra pas daugelį manau, tačiau dėl šiltų/šaltų, skruzdelių bėgiojimų, deginimų ir pan. tai čia labai individualu. Aš vegetaras su 15 metų stažu, tai matau skirtumą tarp savo pojūčių ir ištveriamų dozių palyginus su visavalgiais.

[ Redaguota Kt Lie 06 2017, 08:19 ]
Į viršų
vandenis
Kt Lie 06 2017, 10:39

Gagarinui: Ačiu už suteikta vertingą man informaciją, bandysiu pamažu neskubant išanalizuoti, tam pas mane yra keletas paaiškinimų. Manau, kad visa tai galima pasiekti ir per akupunkturinius taškus, tai saugiau. O A. Mišinas atsakė teisingai. Taip pat pilnai sutinku kad pas jus ištvermė visokiems laukams gali būti didelė.Aš pats esu labai daug gaves radijacijos remontuojant spalvotus TV.
Į viršų
vandenis
Pn Lie 07 2017, 10:12

Mano patirtis apie elektrostatinį rezonansą (tęsinys)
Dabar elektrostatinio rezonanso laukas iš ląstelių jau bus pašalinęs visokius šlakus, naikinęs vėžinęs ląstelęs, išardęs uždaras sergančių ląstelių struktūras (klasterius), o dabar pastovus magnetinis laukas (magnetinis kilimėlis) papildis ląstelęs deguonimi ir jos pradės stipriau virpėti - jos atsigaus (regeneruosis), prieš seansą būtinai geriu švaraus vandens kaip ir prie elektrostatinio rezonanso. Šiuos poveikius žinau seniai ir stengiuosi juos išnaudoti.
Prie šių naudojamų terapijų neatsisakau naudoti ir kai kuriuos vaistus pagal savo nuožiūra, žinoma tik su mažomis dozėmis. Man yra priskirti vaistai „Molsidomin“ esant būtinumui man su jais greitai pavyksta be jokio vargo sureguliuoti kraujo spaudimą, kad būtu normaliose ribose 140/80 ir pulsą 60. O būdavo gydantis tik vienais vaistais, vistiek kraujo spaudimas svyruodavo nuo 195/95, pulsas nukridavo iki 48, normalus kraujo spaudima niekada neatsistatydavo, o dar likę triju rušių prirašyti vaistai tik sukeldavo košmariškus sapnus, skausmus krutinės plote, kairėje ir dešinėje pusėje, slėgdavo niuri nuotaika todėl aš jų nebenaudoju.
Gauti rezultatai pratęsiant toliau švitinimą pastoviu magnetiniu lauku (magnetinis kilimėlis) pats kalba apie save, po tokių papildomų seansų labai ženkliai pagerėjo bendra savijauta ir atmintis, vėl atsirado žvalumas, judrumas ir noras ką tai daryti, kūrti. Galiu pasakyti kad beveik pavyko išsivaduoti nuo didelių skausmų ir dėl stuburo juosmens ataugų, apie tai bus rašoma atskirai, nebetraška kaklo stuburas. galiu laisvai vaiksčioti. Praeitą mėnesį padariau mokamus visus kraujo tyrimus, tai gydytojas stebisi kad visi tyrimų rezultatai ne tik geri, bet labai geri.
Į viršų
vandenis
Sk Lie 09 2017, 08:42

Visi eksperimentai atliekami naudojant sinuso generatorių su šiais parametrais.
Sinuso generatorius susideda: iš susižadinančio generatoriaus su mikroschema su reguliuojamu lygio išėjimu, galingumo stiprintuvas su mikroschema, lygio indikatorius – logoritminis audio mirksiukas su mikroschema, taimeris su mikroschema. Generatoriaus inpedansas manau gali būti maždaug 2 omai, o disko impedansas taip pat apie 2 omus, disko laidų storis 0,5mm. Darbo metu generatoriaus išėjimo sinuso įtampa beveik beprasėdimų, diskas pajungtas ir yra implozija. Generatoriaus reguliuojama išėjimo itampa tik iki 2,5 V, su šiuo generatoriumi galima pasiekti iki 180 mA srovę. Didesnių galingumų nenaudoju. Diskas maitinamas ne didesne kaip iki 100 mA srove. Į diską paduodamos naudojamos įtamos tesiekia nuo 0,5V iki 1,5V, Disko dažnis apie 310KHz.
Į viršų
gagarinas
Pr Lie 10 2017, 08:29

vandenis rašė ...

Prie šių naudojamų terapijų neatsisakau naudoti ir kai kuriuos vaistus pagal savo nuožiūra, žinoma tik su mažomis dozėmis. Man yra priskirti vaistai „Molsidomin“ esant būtinumui man su jais greitai pavyksta be jokio vargo sureguliuoti kraujo spaudimą, kad būtu normaliose ribose 140/80 ir pulsą 60. O būdavo gydantis tik vienais vaistais, vistiek kraujo spaudimas svyruodavo nuo 195/95, pulsas nukridavo iki 48, normalus kraujo spaudima niekada neatsistatydavo

Senai praktikuoju ajurvedinius gydymo metodus, rekomenduočiau pabandyti gerti imbiero arbatą (sutrintas imbieras, citrina, medus ne į arbatą, bet šiaip, prikandimui). Imbieras pasižymi įdomia charakteristika, balansuoti spaudimą. Kam mažas kelia, kam per didelis mažina. Tačiau čia žiūrėkit, jei tai patinka ir nesukelia kokių nors skrandžio problemų (rūgštingumo ir pan.) Jis jo nekelia, tačiau būna individualių reakcijų. Tiesa žiemą su juo atsargiai, jis veikia kaip aspirinas, nepatartina gerti prieš einant į šaltą orą, nes galima laisvai pasigauti plaučių uždegimą.
Į viršų
gagarinas
Pr Lie 10 2017, 08:52

vandenis rašė ...

Diskas maitinamas ne didesne kaip iki 100 mA srove. Į diską paduodamos naudojamos įtamos tesiekia nuo 0,5V iki 1,5V, Disko dažnis apie 310KHz.

Diskas tik vienas? Mano ir draugų eksperimentai rodo, kad skirtigi diskai sukelia skirtingus efektus. Tiek paties Mišino teigimu, tiek kiti šaltiniai, tiek asmeninė patirtis rodo, kad geometriniai santykiai duoda skirtingas kokybes. Būna gydai gydai viena rite, jokio efekto, uždedi kitokią ir iš karto pradeda reaguoti taškai su senai patirtomis traumomis, limfiniai taškai, energetiniai meridianai. Įdomius efektus duoda santykių parinkimas tarp vidinio ir įšorinio diametro. Rekomenduojamas 1 prie 3, tačiau ir kitokie man atrodo įdomus, nes matau skirtingus poveikius. Kažkur buvau radęs info, kad ritės efektas priklauso nuo :50% geometrija, 30% dažnis, 10% įtampos forma sinus,meandras, 10 voltažas,srovė.
Į viršų
vandenis
An Lie 11 2017, 10:14

Kokios priežastys mane paskatino kurti apsaugos kriterijus

Kas iš pirmo žvilgsnio mūms keistai atrodo, bet gali būti užtat realu. Pabandykime tai paanalizuoti. Užtenka ilgą laiką švitintis elektrostatinių rezonansiniu lauku ir jame dar imaišyti spinduliuotės nuo žiūrimų vaizdų sklindančiu iš kompiuterio ar TV ekrano, tai po tam tikros sukauptos bendros dozės pavizdžiui (ypatingai ilgai redaguojant tekstą ). Tai praėjus tam tikram laiko tarpui savo akių tinklainėje pamatau tą tekstą pirmiausia silpnai nudažytą mėlyna spalva, toliau švitinant galima pasiekti didelį sodrumą, kontrastingumą ir raiškumą (ir išgauti kitas spalvas) ir net galima suspėti perskaityti keletą parašytų savo žodžių nors ir prieš kelias dienas, tas tekstas greit po keletą sekundžių išblėsta ir pasikeičia kitu, čia man tai ne jokia jau paslaptis.
Šitas pastebėtas reiškinys ir paskatino mane visiškai kitaip pažiūrėti ir perspėti kitus bendraminčius ir bandyti kurti savas apsaugos taisyklęs nuo per didelės spinduliuotės apsišvitinimo. Todėl iš tikruju negaliu sutikti su A. mišinu, kad ši spinduliuotė yra visiškai nekenksminga, todėl jis manau ir perspėja kad reikia naudoti tik mažus galingumus. Reikia vadovautis nenuginčijama taisykle, kad visi vaistai yra nuodai, jie tampa vaistais kai yra naudojami mažomis dozėmis ir tam tikrą laiko tarpą.

Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 ... 11 12 13  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF