Diskusijos / Įvairūs / Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys. - Zir.lt

Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 4 ... 15 16 17
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
verinukas
An Bir 13 2017, 03:26
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
gagarinas rašė ...

verinukas rašė ...

Dar viena ritė be centrinės skylės iš neekranuoto UTP kabelio. Kabelis suklijuotas karštais klijais:

O kokie gaunami rezultatai su tokiu? Panašiai kaip toras turėtu veikti.


Darykite su skyle 1" arba 2", santykiu su išoriniu diametru 1:3, kaip čia : informacijos nuoroda
Be skylės veikia "aštriau". Galvoje atsiranda sunkumas. Todėl šio varianto nebenaudoju, tiesiog paeksperimentavau.
O veikia panašiai, kaip baranka (toras).


[ Redaguota An Bir 13 2017, 09:21 ]
Į viršų
vandenis
Tr Bir 14 2017, 01:06
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 125
Mano patirtis apie elektrostatinį rezonansą
Dabartinė medicina su savo cheminiais ir organiniais vaistais ne visur dar gali sergančiam žmogui padėti, nors ji yra aukštame lygyje. Kodėl nepabandyti ir pačiam ieškoti kitų alternatyvių gydymo būdų. Vienas iš tokių dar mažai išbandytas yra neseniai atrastas A. Mišino „Elektrostatinis rezonansas“. Aš jį pradėjau naudoti nuo 2016m. birželio mėnesio. Naudojant eile metu vis tuos pačius gydytojų priskirtus kompensuojamus vaistus po mažu ritausi į niekur... Per vienų metų laikotarpį susikaupė daug įvairios vertingos medžiagos, tiek disko naudojimo metodikoje, tiek sinuso generatoriaus gamyboje ir taip pat pradėjau aiškintis kaip pačiam paprastais būdais galima būtu kontroliuoti gautą švitinimo dozę, kad ji netaptu pavojinga. Tai išsiaiškinti nebuvo taip jau paprasta kaip iš karto atrodė.

Savaime aišku kad yra poreikis kontroliuoti gautą švitinimo dozę, tam reikia turėti bandimams atramos tašką, Tai yra geriausia pačiam sergant konkrečia liga pavizdžiui: stuburo juosmens, kaklo ataugos, kraujagyslės. Tada po visos eilės švitinimo seansų pravedimo, bandant ir analizuojant pasireiškiančius neigiamus šalutinius poveikius, galima susikurti sau apsaugos naudojimo kriterijus ir jais naudotis, o ne klausytis bobučių ir dėdukų patarimų.. Tas poveikių ribas puikiai pajunta ir pats žmogaus organizmas, greičiausia akys. Atitinkamus signalus pasiunčia ir kitos kūno dalys. Tai galima stebėti būnant ramioje aplinkoje praėjus po kelių dešimčių minučių, ar kelioms valandoms po švitinimo. Tačiau duotų apsaugos kriterijų kad tiktu šiam diskui neradau, Tai kaip pačiam susikurti tuos apsaugos kriterijus ir kaip juos įgyvendinti praktikoje.

Pirmas testas su akymis:
Po visos eilės švitinimo seansų žmogaus organizmas sukaups tam tikro dydžio apšvitinimo dozę. Tą ribą galima bus užfiksuoti pvizdžiui taip:
Užmerkus silpnai akių vokus, akyse galima bus pastebėti vaizdą su silpnai nuspalvinta mėlyna spalva, Tai geriausia pastebėti praėjus po kelių dešimčių minučių ar kelioms valandoms po švitinimo seanso.

Pirma riba: neryškus vaizdas, blogas mėlynos spalvos sodrumas, kotrastingumas ir raiškumas, tai pirmas signalas, kad jau yra kaupiama bendra švitinimo dozė.

Antra riba: patenkinamas mėlynos spalvos sodrumas, kotrastingumas ir raiškumas, jau didelė duozė.

Trečia riba: didelis spalvų sodrumas, kotrastingumas ir raiškumas, gali atsirasti ir visos trys spalvos ir tame tarpe juoda spalva. Tai jau labai didelė dozė.

Antras testas su savo kūnu:
Po visos eilės švitinimo seansų žmogaus organizmas sukaups tam tikro dydžio apšvitinimo dozę ir visas tris ribas galima užfiksuoti dar kitaip :

Pirma riba: Po kelių švitinimo seansų galima stebėti ribą kada visas kūnas tampa suaktyvintu. Ta riba geriausia pasireiškia praėjus po kelių dešimčių minučių ar kelioms valandoms po švitinimo - pajuntamas kraujo apytakos pagyvėjimas , pasireiškiantis padidintu tvinksėjimu, atsiradusiu deginimu, padidintu prakaitavimu.
Antra riba: Jeigu sukaupiama dar didesnė bendra dozė tai pasireiškia kaip: slenkanti ritmingai banga visu kūno plotu, nuo viršutinės krūtinės lastos žemyn per visą kūną, atrodo lyg tai būtų daugybė silpnų bėgančiu adatų duriu. (Proceso eiga: rankų pirštu galiukų tvinksėjimas, krūtinės lasta, juosmuo, toliau – kojos, iki kojų pirštų galiukų), padidintas prakaitavimas.
Trečia riba: Jeigu šią bendrą švitinimo dozę dar padidinus, atrodo lyg tai: kad ant švitintos vietos ir aplink ją būtų uždėtas jau pulsuojantys, besisukantis svoris kuris lygtai traukia, stumia, arba tempia atitinkamas kūno vietas į įvairias pusęs, arba kitaip. (ypatingai yra jautrios kojų blauzdos, pėdos), labai didelis prakaitavimas.
Šie du pateikti testai vienas kitą papildo ir aš juos sekmingaii naudoju kaip vientisą testą.
Kokią viršutinę švitinimo dozę pasirinkti: reikia vadovautis tik savo nuožiūra, nes viskas priklauso nuo žmogaus sveikatos stovio.
Tai labai paprasta ir būtina prisilaikyti saugos taisykliu dėl naudojimosi „Elektrostatiniu rezonansu“ namuose.


Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 10:23
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Verinukas, bandau surinkti tavo parodytą schemą. Kol kas paleidau dalį be stirpintuvo, tik generatorių. Tuščia eiga duoda 1,5 kHz meandras 19Vp-p. Čia dažnis normalus? Vienos kitos varžos ar kondensatoriaus keitimas mažai ką keičia. Tikiuosi kai prisijungs CT dažnis užsigeneruos į viršų, tačiau keistoka kad duodant pašalinius trikdžius į įėjimą, nelabai reaguoja.
Į viršų
verinukas
Pn Bir 16 2017, 02:13
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Kol neturi grįžtamo ryšio per CT, tikrojo dažnio ir nebus. CT matuoja Mišino ritės srovę ir taip pasigauna rezonansinį dažnį.
O kurią schema surinkai?

[ Redaguota Pn Bir 16 2017, 02:17 ]
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 03:03
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Pačią pirmą pavyzdyje. Pridėjau ir TR ir CT. Dabar dažnis kyla, tačiau kaip ikaltas laikosi apie 190 kHz. Pažiūrėjau ant komparatoriaus (antras operacinis), tai viena koja 146 kHz turi, kita 260 kHz. Pakaitaliojus elementus galima pasiekti, kad susivienodintu. Tačiau daugiau 230 kHz niekaip nekyla. Komponentus jau kaitaliojau ir protingai ir tiesiog šiaip. Stabilu kaip tanke, gaila tik kad ne į gerąja pusę. Mažinant CT antrinę apiją dažnis šiek tiek reguoja, tačiau mizeriškai. O kaip tau signalo forma gaunasi sinuso, šiaip labai jau nuo varžų prie komparatoriaus priklauso, Kondensatorių keitimas aplamai beveik į nieką neitakoja. Bandžiau be TR, tiesiai pajungti, pratiškai tas pats. Bandau su 3 ritėmis, visų dažniai +/- 280-290 kHz. Kažkas su CT parametrais, turiu standartinį nedidelį žiedą iš parduotuvės, turėtu būti 2000HM. Beje TR 3000HM neradau, turiu tik 1500, gal apvijų daugiau sukt? Žodžiu kol kas nesugalvoju, kaip dažnį pakeisti.
Į viršų
verinukas
Pn Bir 16 2017, 06:16
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Generatoriaus išėjimo signalas panašus į trikampio su apvalintomis viršūnėmis. Atjungus Mišino ritę, generatorius iš vis negeneruoja, nes nutrūksta grįžtamasis rišys.
Jei schema nepasileidžia, užtenka CT vienos iš ričių galus sukeisti vietomis.

Pvz. atvejis, kai Mišino ritė atjungta:
Jei maitinimas 4-8 koja yra 24VDC, tai visos kitos TL082CP kojos turi pusę maitinimo įtampos t.y. 1/2 * 24 = 12V. Šią įtampą užduoda varžų R1=R2 daliklis. Visos įtampos be jokios generacijos ir yra stabilios.

[ Redaguota Pn Bir 16 2017, 08:27 ]
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 07:10
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Schema pasileidžia, bėda tik, kad dirba ne visai tais dažniai kaip reikia. Kiek parodė eksperimentai, visa ko bėda yra CT. T.y. su visai mano turimais feritais kažkodėl nepasigauna tikro dažnio, generuoja ant žemesnio. Turiu vieną labai didelį, tai jam antrinei prisukus daug apvijų, o pirminėje tik 1, tai dar dar, dažnius gaudo beveik korektiškai, tik toms ritėms kur virš 300 kHz. Tada jau žemų nebegaudo. Pvz. 500 kHz+ normaliai(turiu ir tokių ričių). Geriausiai dirba ritė iš viso be ferito, susukta ant tuščio karkaso su daug vienodų apvijų. Ji gaudo žemus (iki 290kHz), o aukštesniems jau reikia ikišti ferito gabalą. Žodžiu viskas priklauso nuo medžiagos, vijų skaičiaus ir t.t. kombinacijų tiek daug, kad aš šiek tiek jau užsiknisau, visą dieną įvairius feritus vynioju. Jei būtu aišku kokio reikia (dėjau ir iš taupančios lemputės net 2 variantus ir kitokius), būtu galima sulyginti.Tau taip paprastai ėmė ir pasileido?
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 07:34
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

Pvz. atvejis, kai Mišino ritė atjungta:
Jei maitinimas 4-8 koja yra 24VDC, tai visos kitos TL082CP kojos turi pusę maitinimo įtampos t.y. 1/2 * 24 = 12V. Šią įtampą užduoda varžų R1/R2 daliklis. Visos įtampos be jokios generacijos ir yra stabilios.


Na, pas mane galėo pradžioj generuoti dėl to, kad nepajungiau R3C5 grandinėlės, nes nejungiau jėgos grandinių, norėjau pradžioje pažiūrėti ar nebus pykšt, pirmą kartą jungiant , su šituom viskas gerai.

Beje, kiek mV turėtu nuo CT nusiimti?


[ Redaguota Pn Bir 16 2017, 07:47 ]
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 10:40
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Paskutinis rezultatas. Srovės forma normali, įtampos nelabai. Susidaro įspūdis, kad tokį vieno kaskado stiprintuvą šis operacinis nelabai išpumpuoja, ir taip teko keisti varžas, forma buvo dar baisesnė. Žemus dažnius jau gaudo visai gerai (nors neidelaiai tiksliai), tačiau virš 500 kHz pradeda stigti galios ir pradeda meluoti (ritės rezonansas 560 kHz, gaudo ant 505 kažkur). Foto šiek tiek nekokia, nes ekranas labai švietė, tingėjau aiškintis kaip sumažint. Geltona : įtampa 10 Vp-p, violetinė srovė ant 1 Om varžos, RMS 98,93 mV, ritei tenkantis galingumas apie vatą. Bendrai ima apie 2. Stiprintuvas ryškiai ne suderintame režime. Žiūrėsiu toliau.
Į viršų
verinukas
Pn Bir 16 2017, 10:44
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
CT parametrai:
Pirminė 1 vija - 200mA RMS
Antrinė 11 vijų -6,8V RMS

Bandyk pirminę daryti 1-5 vijų.

Pagal TL082CP parametrus prie 500kHz labia žemas stiprinimo koeficientas, todėl į tokius dažnius nebelysk nes nieko gero nebus. Dar gerai jei veikia iki 400kHz.

[ Redaguota Pn Bir 16 2017, 10:48 ]
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 10:46
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Prieš tai postas suvalgė paveiksliuką, buvo 3 mb. Įkeliu iš naujo.
Į viršų
verinukas
Pn Bir 16 2017, 10:54
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Dėl TL082CP dažnių diapazono problemos daugiau nei 400kHz parašiau aukščiau.
Dėl stiprinimo kaskado, siūlyčiau paderinti R8 ir taip pat pabandyti pakaitalioti TR1 vijų santykį.
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 11:08
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

valmrk rašė ...

...prijungus ritę, srovės ir įtampos fazės sutampa...

= pataikyta į ritės rezonansą. Pagal Mišiną - puiku.

valmrk rašė ...

... prijungus ... toroidui prasilenkia apie 45 laipsn...

= nežymus nukrypimas nuo rezonanso. Pagal Mišiną - normalu. Galimas nukrypimas 0...+90 laipsnių , kai dažnis kiek aukštesnis nei rezonansinis. Nukrypimas į žemesnį dažnį -90...0 yra nepageidautinas (gali būti neobjektyvus).

valmrk rašė ...Priklauso kokią schemą matuojam. Yra su bendra mase, su atrišimu per transformatorių, dvipoliaris maitinimas, impulsinis ir pan. Kartais oscilografo laidus sukeiti ir dingsta fazių prasilenkimai Siūlau prijungus dvikanalį oscilografą įtampai ir srovei matuoti, žiūrėti dar lygiagrečiai su šviesos diodų testeriu. Jei prijunta neteisingai, ekrane galima matyti visai protinga informacija, tačiau diodai nustoja šviesti, t.y. statika nesukuriama. Pakaitaliojus oscilografo galus, galima atrasti teisingą prijungimą. Tai ypač tinka schemoms be bendros masės.
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 11:17
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

Dėl TL082CP dažnių diapazono problemos daugiau nei 400kHz parašiau aukščiau.
Dėl stiprinimo kaskado, siūlyčiau paderinti R8 ir taip pat pabandyti pakaitalioti TR1 vijų santykį.

Dėkui. jau daug maž matau ribas kas kur. Įdomiausia, kad ritė, kuri kabinasi ant 560kHz, iš tikro yra 280 kHz, kai prijungi prie stacionaraus generatoriaus su geru stiprintuvu. Aš kažkokį tai velnias žino kokį laidą suradau, tai tai ritei galios reikia daug daugiau nei normaliai lakuotai vielai. Tai su geru stiprintuvu, suradau, kad pirmas rezonansas įvyksta ant 280. Tačiau visi generatoriai kiek turėjau, nepatenpia ir bando užsikabinti ant 560. Bandžiau Mišino klausti, ar taip pasitaikė, ar čia ritės kokybė (rusiškai dobrotnost) negera (jei aplamai šioms ritės tinka toks terminas), tai atsakė tiesiog ... būna Iš vienos pusės gerai, pamatai visokius netobulumus. O dėl TL082CP šiek tiek nustebau. Pats nežiūrėjau, paprastai operaciniai laiko iki daug megahercų. Kaip tu čia tokį žemo dažnio sugalvojai panaudot?
Į viršų
gagarinas
Pn Bir 16 2017, 11:29
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

Dėl TL082CP dažnių diapazono problemos daugiau nei 400kHz parašiau aukščiau.

Žviltelėjau į specifikaciją. Šiaip iki 3 Mhz dirba, tik išėjimo lygis smarkiai krenta nuo 100 khz. Dėl to stiprintuvas ir netraukia manau. Jei pridėti dar vieną kitą tranzistorių, turėtu veikti.
Į viršų
verinukas
Št Bir 17 2017, 08:03
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
gagarinas rašė ...

verinukas rašė ...

Dėl TL082CP dažnių diapazono problemos daugiau nei 400kHz parašiau aukščiau.

dėl TL082CP šiek tiek nustebau. Pats nežiūrėjau, paprastai operaciniai laiko iki daug megahercų. Kaip tu čia tokį žemo dažnio sugalvojai panaudot?Kadangi daugiau nei 400kHz Mišinas nerekomenduoja, pasirinkau pigesnį variantą.

Brangesnis variantas būtų su LT1210CT7, kaip čia informacijos nuoroda .
Puikiai veikia iki 400kHz, bet pagal mikroschemos parametrus veiktų ir iki 1Mhz.
Į viršų
gagarinas
Št Bir 17 2017, 08:52
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
Kadangi daugiau nei 400kHz Mišinas nerekomenduoja, pasirinkau pigesnį variantą.

Brangesnis variantas būtų su LT1210CT7, kaip čia informacijos nuoroda .
Puikiai veikia iki 400kHz, bet pagal mikroschemos parametrus veiktų ir iki 1Mhz.Pas Mišiną įvairiose kalbose tas diapazonas svyruoja nuo 200 iki 1 Mhz, tik kaip sakant reik žinot kur lendi ir kam. Aš truputį domiuosi medicina, tai man reik
Nurodyta schema veikia stabiliai ar čia prototipas tik dar?


[ Redaguota Št Bir 17 2017, 08:53 ]
Į viršų
gagarinas
Št Bir 17 2017, 09:19
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

gagarinas rašė ...

Kiek vėliau išmatuosiu, turiu pažystamų, kurie turi spektro analizatorių.


Turiu omenyje ne elektros grandinių dažnių spektrą, o radijo dažnių spektrą. Tai būtų plataus dažnių spektro radio imtuvas + spektro analizatorius.


Šitoje vietoje užsirovėm. Pasirodo pas jį spektro analizatorius Rode&Schwartz antenos suderinimui (iš principo įmanoma jei labai sudėtingus ir brangius kontūrus daryti įtakos panaikinimui), kad veiktu su išorine antena iki 8 Ghz reikia papildomo modulio kurio kaina kaip porą apynaujų automobilių

Gal kas KTU turi ryšių, girdėjau lyg tai ten turi...


[ Redaguota Št Bir 17 2017, 09:23 ]
Į viršų
verinukas
Št Bir 17 2017, 09:26
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Yra surinkta veikianti su LT1210CT7 schema, kol kas ant "snarglių". Dabar mėtosi stalčiuje ir laukia, kada bus sudėta į korpusą.
Į viršų
vandenis
Kt Bir 29 2017, 09:06
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 125
Po dvejų savaičių švitinimo trukmės Elektrostatinio rezonanso lauku pats kūnas atsiuntė ispėjamajį signalą, kad neviršyti dozės. Akyse pastebėjau trumpalaikį efektą: silpnai , neryškiai mėlyna spalva nudažytą tekstą,matyt tas susiformavo nuo ilgo darbo su kompiuteriu, na ir pajutau dar padidintą prakaitavimą. Tai reiškia kad turiu nutraukti kurį tai laiką švytinimą elektrostatinio rezonanso laukų, mažiau sėdėti prie kompiuterio, mažiau žiurėti TV laidas, leisti kokį tai laiką organizmui toliau pačiam tvarkytis. Tą ir padariau.
Senesnio amžiaus žmonėms sergantiems juosmens stuburo, kaklo, kraujagyslių lygom, patartina visą savo kūną laikyti netoli prie suaktyvintos būsenos. nes jame yra daug jautrių skaudžių taškų, o prisireikus iš karto jų visų švitinti bus negalima. Todėl ir pasirenku tam tikrą laiko tarpą, pažiūrėsiu kaip į tai reaguos kūnas, Na ir spresiu toliau ką daryti pagal savo nuožiūra.
Po kelių dienų pertraukos nusprendžiau kad toliau švitinimą yra tikslinga testi jau kitaip: dabar tik su vienu magnetiniu lauku (magnetoterapija) kurį aš sėkmingai naudoju jau keletą metų ir nesiruošiu nutraukti jo ir dabar. Šio magnetinio lauko beveik visi šalutiniai poveikiai yra labai panašūs, testas lieka toks pat, tik čia ispėjamasis signalas bus ne mėlyna spalva, o žalia spalva. Na ir gydomosios savybės daug kur sutaps bet ir kai kur skirsis.


[ Redaguota Sk Lap 18 2018, 07:55 ]
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 ... 15 16 17  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System