Diskusijos / Įvairūs / Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys. - Zir.lt

Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
vandenis
Kt Lie 11 2019, 10:18
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 125
Elektrostatinis rezonansas ir jonizuotas šarminis vanduo (2)


Širdies pulsas labai priklauso nuo žmogaus amžiaus ir taip pat susiję ir nuo naudotų farmacinių vaistų poveikio, nuo gautos chemoterapijos, spinduliavimo elementariomis dalelėmis, o kur rentgeno spinduliai, kompiuterinė tomografija, magnetinis rezonansas ir kiti įtakojanti faktoriai, kurių išvengti būna sunku. Nuo tokių dirbtinai įneštu poveikių ir pradeda išsibalansuoti širdies dažnis, nukrenta net iki 46 ir mažiau kartu per minutę, pagreitėja kraujagyslių kalkėjimas, išsibalansavus kraujo spaudimui ir kita. Tai iš kur gali būti normalus gydymas naudojantis visą laiką tik vienais farmaciniais vaistais, kurie laikui bėgant taip pat pripranta prie organizmo ir pradeda trikdyti širdies ritmą ir kraujospūdį.

Po elektrostatikos savaiminis gydymas veikia tik ribotą laiką, ilgai jį tęsti neefektinga. Tačiau apjungus A. Mišino bio ritės elektrostatiką ir jonizuotą šarminį vandenį į bendrą naudojimo metodiką, susisumuoja daugiau valdomų parametrų ir gydomujų savybių kuriuos galime lengvai valdyti ir pratęsti ženkliai gydymosi laikotarpius ir ilgesniam laikui viena ar kita metodika.

Vienas iš pavyzdžiu: paimtas šiuo atveju eksperimentui, kaip pagrindinis atramos taškas, normalus žmogaus širdies pulso dažnis 60 kartų per minutę ir keičiant parinktus parametrus ir atstačius širdies ritmą, tada ir kraujo žemutinis ir viršutinis spaudimas pradeda savaime pamažu balansuotis ir įeiti į normalias ribas vis ilgesnį laiką.
Pastaba: bandymams atramos tašku gali būti ir žemutinis (diastolinis) kraujospūdis į kurį taip pat naudinga atsižvelgti.

Visa esmė ir tikslas yra tame kokiais keliais ir kokią geresnę metodiką ir būdus bus sugebama atrasti bandant išlaikyti normalią širdies pulso pusiausvirą tarp kraujo viršutinio ir žemutinio spaudimo ilgesnį laiką.

Vanduo kaip energoinformacinė gyvenimo matrica, dalis 2
informacijos nuoroda

[ Redaguota Tr Lie 17 2019, 09:05 ]
Į viršų
gagarinas
Sk Lie 14 2019, 01:50
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 95
verinukas rašė ...

Štai prietaisas EMF-390 gebantis atskirti elektrostatinę ir elektomagnetinę dedamąją.
Mišino ritės testas informacijos nuoroda RU.

Prietaisas ebay prekyboje informacijos nuoroda .


Prietaisas gana įdomus. Tačiau praktika sako, kad ritės lauke elektronika pradeda neadekvačiai elgtis. Įdomu, kiek tam atsparus šis prietaisas. Ten rolike kalba, kad el. magnetinis laukas šokinėja. Tai va, ar laukas ten šokinėja ar prietaisas pušinėja....
Į viršų
vandenis
Kt Lie 18 2019, 09:41
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 125
Elektrostatinis rezonansas ir Jonizuotas šarminis vanduo (3)


Bandymai rodo kad sujungus šias dvejas skirtingas gydymosi sritis, parenkant šarminio vandens, rūgštinio vandens ir elektrostatikos parametrus, pavyksta išlaikyti patenkinamas širdies pulso ribas pavyzdžiui, 58-60-62 kartu per minutę ir keletą dienų, ir taip pat subalansuoti normalų kraujo spaudimą. Atstačius širdies pulsą juntamas ženklus pagerėjimas pavyzdžiui su juosmens stuburu, su kraujagyslėmis, nebešąla kojos ir kita, nes pagyvėja visa kraujo apytaka, pagerėja aprūpinimas ląstelių reikalingomis medžiagomis, pagerėja savijauta, pailsi kūnas nuo elektrostatikos, galima palaikyti tokį gydymo pratesimą ir ilgą laiką. Todėl ir atsirado toks išskirtinis dėmesys užpildyti savaiminio gydymosi laiko pertraukas po elektrostatikos šarminiu vandeniu.

Ko nepajėgė užbaigti stabilizuoti po bio ritės elektrostatikos savaiminis gydymas, toliau padeda normalizuoti širdies pulsą ir kraujo spaudimą jonizuotas šarminis vanduo ir geriau tada galima išnaudoti ir kitas labai svarbias šarminio vandens gydomąsias savybęs pratesiant gydymą toliau.

Vanduo kaip energoinformacinė gyvenimo matrica, dalis 3
informacijos nuoroda

Встреча Гаряев - Мишин.
informacijos nuoroda


[ Redaguota Kt Lie 18 2019, 09:42 ]
Į viršų
verinukas
An Lie 23 2019, 07:17
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Labai gaila, bet atsitiko taip, kad šioje temoje neišliko jokių, prieš tai publikuotų schemų ir nuotraukų.

Štai išbandyta ir labai paprasta schema maitinama 5V iš standartinio USB pakrovėjo, arba tiesiog iš PC USB lizdo.
Schema pasileidžia be kaprizų, tik reikia parinkti TR1 laidų seką. Jei iš pirmo karto nepasiledo, sukeiti TR1 pasirinktos vienos apvijos (pirminės arba antrinės) laidus vietomis ir veikia.
W=vijų kiekis.
Feritiniai žiedai išlupti iš sugedusių CFL ekonominių fluorascensinių lempučių.
Panaudotas USB maitinimo laidas nuo senos sugedusios PC pelės.


[ Redaguota Št Rgp 10 2019, 02:14 ]
Į viršų
vandenis
Pn Rgp 09 2019, 02:19
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 125
Papildymas dėl magnetinio fizioterapinio prietaiso


Magneto terapija ir bio magneto terapija domiuosi seniai ir esu susipažinęs su šia medžiaga ir bandęs kurti tokius panašius prietaisus. Man jie netiko ir susilaikiau dėl galimo neigiamo poveikio į vėžinius susirgimus. Pasirodžius A. Mišino ritei pirmumą atidaviau sūkurio elektrostatikai, nes ji veikia priešingai, ardo vėžinies ląsteles. Pirmieji tokie aparatai rinkoje buvo labai paprasti, viena mikroschema ir tranzistorius maitinantis impulsais ritę (elektromagnetą), o dėl kontrolės indikatorių atstojo geležies gabaliukas, kurį pritraukia prie savęs elektromagnetiniai impulsai. Dabar matosi kad Belarusai prie žemo dažnio kintamo magnetinio lauko dar prikonstravo infra raudonuosius spindulius ir šviesos diapazono raudonus, mėlynus ir geltonus spindulius, tas tai įdomu. Magnetoterapija yra senovės Kiniečių mokslas. Panašiu principu veikiančiu stacionarių magnetoterapinių prietaisų galima rasti dabar ir fizioterapiniuose kabinetuose, žinoma tik sudėtingesnių ir praeiti gydymo kursą pagal šeimos gydytojo siuntimą, jeigu nesergi vėžinėmis ligomis.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System