Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 8 9 10 ... 15 16 17
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
vandenis
An Rgs 12 2017, 07:50
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

Tomas S rašė ... keleta kartu apsilankiau - pas valstybiniu daktaru bijau beeiti, bijau visu ju vaistu... Sunku patiketi, koks valstybines medicinos lygis...

informacijos nuoroda


Pasaulinės medicinos lygis dabartiniu metu yra jau labai aukštas, bet jis mūms sunkiai prieinamas. Yra daug sukurtos visokios labai sudėtingos diagnostinės aparatūros, daug atliktu tyrimų ir mokslinių darbų, bet mės esame gerai įvynioti į šeimos gydytojų aplinką, nuo kurių niekur toliau nepabėgsi. Susirgus turi laukti pora ir daugiau savaičių kol tave gydytojas priims, kai jau lįga bus įsisenėjusi. Na tada jau busi tu pastovus klijentas ir tada jau tokie daktarai gydys tave vaistais, nedarydami rimtų tyrimų, o už durų jau laukia pas jį kiti klijentai. Nepadėjus tau priskirtiems vaistams, jeigu iki jų dar daroposi vėl rašys toliau kitus vaistus ir tokia daina tesis ir bus be galo.
Todėl mės esame priversti kažką daryti, ieškoti ir vėl kabintis už visokių žolelių arba net bandyti liaudyje paplitusio abejotino gydymo būdo nuo visų lygų su žibalu, kuris buvo vartojamas seniau.[ Redaguota Št Sau 26 2019, 10:34 ]
Į viršų
xaker
An Rgs 12 2017, 08:12

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2766
Na ir po visko išsiklyzminti nepamirškit.
Į viršų
Tinklalapis
zam0lskis
Tr Rgs 13 2017, 07:46
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3282
siaip nuo senatves vaistu ner sukriosta bet kas ir uzsilenkia. sitas procesas prasideda nuo kazkur 35 metu...
yra tik siektiek senatve pristabdantis budas, kraujo perpylimas. kaina apie 6 gabalai € vienam kartui. kiek zinau galima islost apie 10-20 papildomu metu aktyvaus gyvenimo. bet neipirksi, kad butu efektas pradziai reikia kokius 4 katus metuose, o kuo toliau - tuo daznyn...
dar galima sportuot ir valgyt visokias dozuotas sportininku amino rugstis ir maisto papildus, kad butu pilnavertis maistas. bet taip gyvent reikia valios ir taip maitintis - slykstu bet efektas irgi yra.
Tomas_S rašė ...


Kai atradau daktarus homeopatus, keleta kartu apsilankiau - pas valstybiniu daktaru bijau beeiti, bijau visu ju vaistu... Sunku patiketi, koks valstybines medicinos lygis...


homeopatija yra tiesiog savo pinigu isleidimas savo kvailumo poreikiui patenkint.
pas homeopatus vaiksto tik jau beviltiski durniai... cia jau principe taspac kaip ir i baznycia vaiksciot, ten irgi surinks jusu pinigus uz nieka arba pas kokias nors burejas-uzkalbetojas. cia senai jau zinoma, kad visi siti dalykai realiai neveikiantys.
o uzsiiminet kokiu nors rezonansiniu reiskiniu efekto tyrinejimais ant savo kuno - cia bent jau logiska veikla. daug aukstesnis lygis ir cia yra naujoviska veikla - dar visapusiskai neistirta. vadinas logiska, kad gali but ir teigiamas poveikis. tikimybe mazdaug 50% kad poveikis aplamai bus. ir kokiu 5-12% kad bus net teigiamas is mazdaug sitos srities as skaites apie tyrinejimus tiesiog purtantis save elektra, kai dar nemokejo valdyt daznio ir aplamai normaliai nesuprato kas yra daznis. gana placiai istirta, kokio stiprumo elektro sroves mirtinos ir pan. taipat kiek zinau - irodyta, kad mazos sroves gydo pagreitintai. pvz kaulai greiciau sugyja, iplyse raumenys. galima net augint raumenis verciant juos priverstinai susitraukinet per isorinius elektrodus. sporte tas naudojama. bet neypac paplite


[ Redaguota Tr Rgs 13 2017, 08:12 ]
Į viršų
vandenis
Kt Rgs 14 2017, 08:43
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

gagarinas rašė… trukmės būna įvairios, bet kokias 2-3 val. prasėdi prie eksperimentu (na aišku įjungi, išjungi, pamatuoji ką nors, palituoji ir t.t. Ir nieko tokio. Na per daug prisisėdėjęs pajunti, kad užteks, kad akys šiek tiek peršti. Bet nei spalvų nei kažko panašaus. Jei jau labai daug persišvitini, kartais gali kilti toks vimdymo refleksas, arti to.

Geriausia vadovautis švitinantis maždaug kaip fizeoterapijoje pravedamos procedūros, Susikūrti savo švitinimo sistemą. Tai yra nusistatyti sau atitinkamas ritmingus laiko seansus pavyzdžiui 10 – 15 - 20 minučių kiekvieną dieną ir panašiai su atitinkamu dozės dydžiu ir atitinkamų procedūrų skaičiumi. Na ir tik tada galima bus pajusti efektą ir pritaikyti vieną bet kurį testo punktą, kai bus sukauptas atitinkamas dozės dydis po tiktai visos eilės procedurų. O chaotiškai švitintantis kaip rašote kaip papuola įvairaus dydžio dozėmis, laiko trukmėmis, chaotiškų kartų, nesigaus iš karto jokio efekto su spalvomis - jų nebus. Čia kaip Ajurvedoje reikia praeiti penkis sluoksnius kad pasiektu vaistai probleminę vietą ir dar su kai kuriomis išimtimis.
Neanalizuojat šalutinių poveikų nors jų matau yra kaip rašote, gali privesti tiktai prie pikinimo, prie stipraus deginimo, prie ivairių kūno vietų spazmų (traukulių), prie viduriavimo, prie galvos skausmo ir panašiai ir rezultatai gali būti priešingi. Tam ir yra duotas dar antras testas su savo kūnu nuo per didelio perdozavimo, kuris nieko bendro neturi su spalvomis. Testas ir rodo kad jau ir pirmo tokio švitinimo metu jau gaunasi pas jus perdozuojama.
Į viršų
vandenis
Sk Rgs 17 2017, 11:24
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

apibendrinimas ...

Visas šis namų eksperimentinis darbas atliktas per šešiolika mėnesių laikotarpį su „Elektrostatinių rezonanso lauku“ ir su „ Statiniu magnetiniu lauku“. Dar tokio staigaus sveikatos pagerėjimo šuolio kaip dabar gavosi - niekada nesu turėjęs. Matyt gerai buvo paruošta per visą šį laikotarpį „Elektrostatinio rezonanso” dirva tolimesniam gydymui. Elektrostatinio rezonanso laukas veikia kaip siurblys ištraukiantys toksiškas medžiagas ir šlakus iš organizmo. Taip pat buvo ardomos sergančių ląstelių uždaros struktūros, užtat labai gerai pagaliau pasidarbavo ”Statinis pastovus magnetinis laukas“ dėl juosmens stuburo ataugų ir dėl kraujo spaudimo ir pulso normalaus sureguliavimo. Dabar kraujo spaudimą galiu laisvai palaikyti maždaug 130/80 ir pulsą 60 ribose. Naudoju ir vaistus bet su mažomis dozėmis, reguliuojju ir švitinimo dozę ir vaistų dozių dydį ir laiko trukmę pagal savo nuožiūrą. Suaktyvintam kūne atsirado nauji pojučiai kurie leidžia geriau jaustįi savo kūno savijautą, ko taip paprastai tokios reakcijos nepastebėdavau.
O Statinis magnetinis laukas veikia kaip gydomoji priemonė kuri suteikia galimybę organizmui papildyti lastelęs deguonimi ir todėl per lastelių membranų skylutęs geriau išnešiojami vaistai, greičiau regeneruojasi pačios lastelės ir jos greičiau atsigauna. Naudoju apvalių magnetų tik vieną šiaurinį magnetinį polių, o pietinio nenaudoju.
Pasireiškus abejų energijos rūšių švytinimo dozių lūžiui į mažesnę pusę, organizmo reikalaujama apšvitinimo dozė bus dabar ženkliai mažesnė, nes organizmas yra prisitaikęs geriau reaguoti į labai mažas dozęs, tas irgi labai svarbu, kai organizmas yra nusilpęs ir praradęs imunitetą.
Išvada tokia: Aišku viena, kad darant ilgas pertraukas po švitinimo „Elektrostatinio rezonanso lauku“ kai jau organizmas yra nualintas ir jo resursai labai riboti, laukti kol pats kūnas savaime susitvarkis be jokios pagalbos iš šalies yra per ilgas laiko tarpas, nes vėl susikaups visokie toksinai ir kitos žalingos atliekos, reikia jam būtinai ir padėti.Į viršų
verinukas
Sk Rgs 17 2017, 07:33
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 462
Savaitgaliais po truputį užsiimu namų remontu ir apturėjau nemalonumą, pagriebdamas dar karštą pjūklą plikais pirštais, net saldu pasidarė . Pirma mintis buvo kišti nudegintus pirštus po šalto vandens kranu, bet staiga prisiminiau vieną A. Mišino konferencijoje paminėtą komentarą, kad pirmomis minutėmis po nudegimo elektrostatiniai virpesiai puikiai pašalina nestipraus nudegimo pasekmes (ir gerokai palengvina gydymą esant stipriam nudegimui). Dar nepraėjus nei minutei ranokse jau laikiau prijungtą ritę. Po minutės, mano nuostabai, tvinksintis skausmas pradėjo slopti ir po dviejų minučių jautėsi tik lengvas perštėjimas. Tai buvo „beindukcinis“ ritės variantas, kuris po tokio efekto, dabar jau nebekėlė abejonių, jog tai tikrai puikiai ir efektyviai veikia. Nemanau, kad būtų dar koks nors kitas tradicinis efektynesnis būdas.


Belaikant „beindukcinę“ ritę, toptelėjo mintis ją pakeisti į klasikinį senąjį lakuoto laido ritės variantą ir pratęsti procedūrą. Teko palikti prijungtą nuostabiąją ritę ir eiti prie darbo stalo, ir susirasti senąją lakuoto laido ritės versiją. Kol aš jos ieškojau ir kol išsiraizgiau laidus, mano vargšai pirštai vėl pradėjo intensyviai skausmingai tvinksėti. Pagaliau prisijungiau senąją ritės versiją, laikau suspaudęs tarp delnų ir laukiu, kuo tai baigsis.Po minutės nuskausminimo efektas 100% pasikartojo taip pat, kaip ir su prieš tai buvusia rite. Laikiau ritę apie 10 min., kol pirštuose jaučiau tik lengvą aptirpimą, o pirštai vis dar buvo gerokai paraudę. Dar po 10 min. tęsiau remonto darbus, ko manau nebūtų, jei būčiau tik pakišęs pirštus po šaltu vandeniu ir būčiau apturėjęs nudegimo pūsles. Visą pusdienį jaučiau nudegusių pirštų aptirpimą ir mano nuostabai, skausmai nebeatsinaujino.
Į viršų
vandenis
Pn Rgs 22 2017, 08:02
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

Pasiekti rezultatai ...

Pasiekti rezultatai ...

Tesiu gydymą dabar su „Statinu magnetinu lauku“, kurio sąveika su organizmu buvo anksčiau aprašyta, kuris labai praplečia gydymo galimybes. Buvo sukurti du atskiri testai apsidraudžiant nuo per didelės apšvitinimo dozės gavimo su „Elektrostatiniu rezonanso lauku“ arba “Statiniu magnetiniu laukų“, be to naudojant abu testus kartu jie vienas kitą geriau papildo ir pavaduoja.
Tame teste prisilaikant švitinimo nurodytų seansų ribų ir kitų parametrų, dozių perdozavimo arba šalutiniu poveikių nebuvo pastebėta. Pagal galimybes stengiuosi dirbti lengvą fizinį darbą kuris man yra labai reikalingas, padedantis organizmui atsigauti ir sustiprėti. Sėkmingai toliau sprendžiama problema su kojų šalimu ir dabar atrodo man, kad tam geriausia tinka naudojant magnetinį lauką. Dabar esamas bėdas, tarpais net pamirštu kad turiu rimtų problemų su juosmens stuburu, su kraujagyslėse padidėjusiu kraujo spaudimu ir atsimenu tik tada jei per daug nuvargstu, arba pradedu staigiai judėti. O taip pagal gydytojų išvadas buvau jau tapęs beviltiškai nepagydomu ligoniu.
Lankantis pas gydytojus po mažu vis gesdavo viltis ir nesimatė jokios prošvaistės ką nors naujesnio, geresnio pasiekti, taip kad reikia nenuleisti rankų ir pačiam pradėti ieškoti alternatyvių būdų.
Įdomu bus matyti kuriam laiko tarpui pavyko pratęsti tokį staigų sveikatos stovio pagerėjimą ir matysis kaip pasiduos organizmas toliau tokiam pravedamam kompleksiniam gydymui.


Į viršų
Tomas_S
Pr Rgs 25 2017, 08:25
Užsiregistravęs dalyvis #123
Prisijungta: Sk Spa 26 2008, 04:51

Vieta: Kretinga
Pranešimų: 52
Kaip atrodo iranga statinio magnetinio lauko?
Į viršų
vandenis
Pr Rgs 25 2017, 01:59
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

Tomas ...S rašė ... Kaip atrodo iranga statinio magnetinio lauko?

Tai labai paprasta jokios irangos nereikia. Magnetinio kilimėlio gamyba tokia. Paimame mažų apvalių magnetukų kurių diametras siekia pavyzdžiui maždaug 15mm aukštis 4mm ir gali pritraukęs išlaikyti ne daugiau kaip 30 - 20 gramų svorio suklijuojam ant kokio tai pagrindo kurio ilgis 55 cm. ir plotis 34 cm. Pas mane tokių sudėtu magnetukų su vienodais poliais yra apie 40 vienetų. Naudoju tik apvalius magnetukus ir išnaudoju tik šiaurinį polių. Visi magnetai yra savadarbiai, išimti iš garsiakalbių ant kurių judėjo garsiakalbio garsinė ritė. Dar juos reikėjo ir supjaustyti į atitinkamus dydžius ir juos iš naujo įmagnetinti ir tvirtinant prie pagrindo juos sudėti pagal vienodus polius. Tokio kilimėlio galingumas yra maždaug 1200 gausų, tai normalus magnetinio lauko dydis , nes magnetinio kilimėlio gydomosios savybės pasireiškia nuo 5 00 gausų. Apie tai plačiau informacijos jieškokitė rusų internete ir You Tube pagal raktinius žodžius. Способы применения магнита, Виды магнитов и их использование, Расположуния постоянных магнитов в магнгитотерапии, Магнитотерапия постоянным магнитным полем. Tokių magnetukų geriausia pasieškoti jau pagamintu, o ne pačiam juos daryti.
Į viršų
robertonebadzio
Pr Rgs 25 2017, 07:42
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1005
Labai šaunu kad padeda. Čia netgi Placebo principas suveikė matomai. Bet kitą kartą net nedvejodamas griebk šaltą daiktą, ledą, vandenį šaltą naudok, nes tai pats efektyviausias metodas...Mišino su savimi nesinešiosi visur.
Į viršų
Tomas_S
Tr Rgs 27 2017, 10:39
Užsiregistravęs dalyvis #123
Prisijungta: Sk Spa 26 2008, 04:51

Vieta: Kretinga
Pranešimų: 52
Ačiū Vandeniui.
Gal patarsite kokia iranga galėtų padėti tėvui? Jis dažnai skundžiasi kojos blauzdos raumens skausmais, kelio skausmais.
Į viršų
vandenis
Tr Rgs 27 2017, 06:15
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

Tomas... S rašė ...
Gal patarsite kokia iranga galėtų padėti tėvui? Jis dažnai skundžiasi kojos blauzdos raumens skausmais, kelio skausmais.


Mano tikslas tik aprašyti ir taip pasidalinti su bendraminčiais su savo patirti dėl A. Mišino „Elektrostatinio rezonansinio disko. Patarti iš tik dalinai pateikiamos informacijos didelio trukumo, nežinant sugebėjimus apie pačio ligonio, savos gaunamos informacijos apibendrinimo savybių, nežinant galimybe sugebėjimo naudotis kokia tai iranga – patarti negaliu. Jūs tą geriau žinote ir suprantate už mane. Reikia žinoti taisykle, kas atrodo vienam labai paprasta ir suprantama, kitam igyvendinti yra labai sunku. Skaitykite domėkitės toliau apie A. Mišino „Elektrostatinį rezonansą“, apie Statinį magnetinį lauką, Tada gal ir surasite ką tai idomaus ir spreskite kas jums tinka, pagal savo nuožiūrą. Be kita ko pasidomėkite elektronine parduotuve, ten gali būti tai ko reikia jūms. Select.lt.
[ Redaguota Kt Geg 03 2018, 10:06 ]
Į viršų
vandenis
Tr Rgs 27 2017, 06:35
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124
Dar yra ir toks banbukinis kelio itvaras. Taip pat šioje svetainėje yra buvę ir magnetinių tokių itvarų, kurie mano manimu gal geriausia tiktu, dabar jų nesimato. Taip kad pasirinkimas yra labai platus tik kad reikia ieškoti ir nenuleisti rankų.
Į viršų
robertonebadzio
Pn Rgs 29 2017, 08:38
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1005
Itvaras gerai, bet ne ilgam, nes kreujotaka blogeja. Ieskok tokio ruskiu gaminio VITAFON. Man jis tikrai padejo. Ten gydoma garso dazniais.
Į viršų
vandenis
Pn Rgs 29 2017, 02:17
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

robertonebadzio rašė
ieškok tokio ruskio gaminio VITAFON. Man jis tikrai padėjo. Ten gydoma garso dažniais.


Gal galite aprašyti plačiau apie savo patirti naudojant terapinį peietaisą Vitafon tai mane labai domina. Esu suradęs dvi schemas jos nera sudėtingos , na kad jis yra veiksmingas man abejonių nekelia, kad skleidžia stiprų garsq tai aišku, kad dažnis pirmo diapazono kinta nuo 20 Hz iki 4,5 kHz, o antro diapazono nuo200 kHz iki 18 khz, na ir kita. Gal rašoma apie įdėtą programa, idomu būtu sužinoti visus jo naudojimo pliusus ir minusus ir kas pateikiama tiesiogiai jo naudojimosi instrukcijoje.
Į viršų
vandenis
Sk Spa 01 2017, 12:57
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124
Naudinga buvo susipažinti plačiau su fizioterapiniu prietaisu Витафон-2,kur atliekamas gydymas garso vibracijos dažniais. Instrukcija gali būti įdomi ir daug kur pritaikoma ir naudojant A. Mišino elektrostatinį rezonansą ir Statinį magnetinį lauką. Na ir daug yra kitų dominančių išaiškinimų iš teorijos. Nors jų veikimo fiziniai principai visiškai skirtingi, bet naudojamų procedūrų ir seansų esmė fizioterapijoje daugiausia matosi kad beveik panaši ir mažai kuo skiriasi nuo kitų, kur ir kaip naudotum, kas ir yra aktualu.
Į viršų
Tomas_S
Kt Spa 05 2017, 08:43
Užsiregistravęs dalyvis #123
Prisijungta: Sk Spa 26 2008, 04:51

Vieta: Kretinga
Pranešimų: 52
vandenis rašė ...

Magnetinio kilimėlio gamyba tokia. Paimame mažų apvalių magnetukų kurių diametras siekia pavyzdžiui maždaug 15mm aukštis 4mm ir gali pritraukęs išlaikyti ne daugiau kaip 30 - 20 gramų svorio suklijuojam


Radau pagamintu sitokiu: informacijos nuoroda
bet jau skersmuo didesnis Ø30x3 - kazin ar tokie tiktu?

O gal geriau butu parsiusti neodinium magnetu is kinijos:
informacijos nuoroda

Jie turi labai didele traukos jega, bet kazin ar tokiu reikia?
Į viršų
verinukas
Kt Spa 05 2017, 06:06
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 462
Siunčiatės magnetinius karoliukus iš kinijos ir veriate vėrinukus informacijos nuoroda arba informacijos nuoroda .

[ Redaguota Kt Spa 05 2017, 06:08 ]
Į viršų
vandenis
Kt Spa 05 2017, 07:56
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124
Geriausia aiškintis tiesiogiai su pardavėjais toje parduotuvėje. Gali tikti diskiniai feritiniai magnetai, o neodinium magnetai tikrai netiks bus per stiprus. Turiu atsisiuntęs iš Kinijos neodinium magnetų 50 vienetų N35, jų parametrai 10 mm X 3mm, tai jo vieno diskelio trauka didesnė negu 2,4 kg, o mūms reikia kad trauka būtu apie 30 g. Konstruojant savarankiškai magnetinį kilimėli geriausia vadovautis jau pagamintu panašiu daiktu. Ten dažniausia yra duota ir magnetino lauko stiprumas gausais ir matosi koks tu magnetukų plotis aukštis ir ju skaičius ir kokia tvarka ir poliais jie išdėstyti. Nebūtinai naudoti tiksliai taip kaip aprašyta ir tik tokio dydžio magnetukus. nes tokio kilimelio parametrai nėra kritiški, gali būti ir kitokie. Bendra taisykle: bendras gydomojo kilimėlio magnetinis laukas neturi būti mažesnis kaip 500 gausų ir gali siekti ir iki 2000 gausų, o atskirais atvejais ir daugiau. Priklauso kokią vietą norima gydyti ir nuo kokios lygos, taip kad vieno universalaus kilimėlio visoms lygoms gydyti nėra. Tokius magnetukus galima išsiimti ir iš jau pagamintų prekių ir iš jų konstruoti kilimėli arba pačiam juos pasigaminti, bet geriausia pajieškoti Kinijoje, yra tikimybė kad ten bus galima surasti.

informacijos nuoroda

Į viršų
vandenis
Pn Spa 06 2017, 06:41
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 124

Tai labai paprasta o efektas nuostabus

Turiu seniai tokią kojoms šildyti vandens vonelę FM-516. Bet ji man labai nepritiko ir ją mažai naudojau dėl per daug stiprios vonelės vibracijos. nes maždaug po kelių minučių pravedamo seanso jau pradeda veikti organizmą neigiamai. Todėl dėl vibracijos sumažinimo panaudojau rusišką reguliuojamą autotransformatorių ЛАТР ir gavosi paprastas ir įdomus įrenginys. Itampos keitimas atliekamas rankiniu būdu, keičiant paduodamą įtampą į variklį, maždaug nuo 90 V variklis pradeda suktis su ant jo ašies užmautu išsentriniu disku, kuris ir sukelia reikiamą vibraciją. Gavosi galimybė reguliuoti vonelės vibracijos dažnį nuo keliu hercų iki pilnų variklio apsukų ir kartų keisti vibracijos amplitudę. Tai yra atsirado galimybė atlikti fonavimą garsinio dažnio diapazone per kojų pėdų akupunkturinius taškus. Tam užtenka per10–15 minučių pravesti tokį fonavimo seansą, po kokio tai laiko pirmiausia pradėda aktyvuotis kojų pėdos, po valandos blauzdos, dar po kurio laiko kelėnai ir dar po kurio laiko juosmens stuburas ir taip toliau, atsiranda ir kiti teigiami požymiai apie kuriuos dar reikia aiškintis. Šią galimybę praktiškai panaudojau dėl kojų šildymo šia vonele, kurioje yra šiltas vanduo, vakarais likus kelioms minutėmis ar dešimtimis minučių prieš einant miegoti ir tai puikiausiai pasiteisino. Atsibudus ryte pajunti geresnę savijauta ir viso kūno sustiprėjimą ypatingai stuburo srityje. Toks kūno suaktyvinimas tęsiasi ir visą tą dieną. Labai panašiu principu veikia ir rusiškas fizioterapinis prietaisas „Витафон“, kur atliekamas gydymas garsino diapazono dažniais su kai kuriomis išimtimis, nes ten naudojamas akustinis vibratorius ir kita elektronika. Minėto rusiško prietaiso naudojimo instrukcijoje yra aprašoma gana plačiai „ Витафон-2“ fonavimo metodikos ir jo veikimo principas, yra apie tai rašoma ir daugiau kitose interneto straipsniuose.

informacijos nuoroda
informacijos nuoroda

Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 8 9 10 ... 15 16 17  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System