Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Reikia patarimų.
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Otto
An Sau 19 2016, 03:31
Otto
Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Pr Rgs 08 2008, 09:38

Vieta: Biržai
Pranešimų: 2015
Čia reikia ir pinigus gauti dykai, kad investuojant nereikėtu taupyti, tada bus pofyg, kaip naudoti energiją, galėsi ir kaimynams dalinti
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 04:15
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3171
Otto rašė ...

Čia reikia ir pinigus gauti dykai, kad investuojant nereikėtu taupyti, tada bus pofyg, kaip naudoti energiją, galėsi ir kaimynams dalinti

taip suformulavus - logiskai teisinga, bet energijos kaina yra dvigubas galimybiu apribojimas. tave riboja ir kaina ir kiekis. o kai energija nemokama - tave riboja tik irengimu kiekis kuri tu istengsi nupirkt. su ta pacia pinigu suma antru atveju tu valdysi didesnes galimybes. skirtumas bus kaip mazdaug tarp vaziuojancio ir skraidancio. ka tu rinksies - skraidyt, ar vazinet (nes vazinet matai ekonomiskiau, kai energija kainuoja)? juk skirtumas bus tik viename apribojime, aparatu NVK klausime, kuris tampa nebeaktualiu julietis renkasi grieztai tik vazinet ir aiskina kad jis labai del to protingas, nes matai vazinejimo NVK geresnis as rinkciausi skraidyma, nes skraidymas GERIAU uz vazinejima, galimybiu daugiau. o tu otto tepasakei, kad svarstytum abu variantus pagal turimu pinigu kieki. ta prasme suvedei viska i neutraluma neisreiskiant pozicijos. as su tuo sutinku, bet klausimas tame - ka GERIAU pasirinkt, o ne KIEK tai man kainuos

[ Redaguota An Sau 19 2016, 04:17 ]
Į viršų
Otto
An Sau 19 2016, 05:27
Otto

Ir važinėju, ir paskraidau, čia tiesiogine prasme. Dėl NVK esi žiauriai neteisus, nes tai ne abstraktūs dydžiai, be to, pamiršai, kad visi turi ir kojas, na, gal beveik visi. Dabar, pavyzdžiui, kodėl pats neperki, tarkim, fotovoltinės plokštės, juk pagal galimybes gali tikrai nusipirkti nors keletui led'ų, ar net laptopo batarkei įkrauti? Sakysi, nereikia? Bet juk žmonės ir dėlioja savo poreikius, pagal savo galimybes.
Jei man nebūtu galimybės naudotis tinklo elektra, tai tikrai, statyčiau akumų tiek, kad man užtektu, o per 5 dienas turėtu pasikrauti, jei ne, tada dadėčiau SB. Žiemą dasidurčiau iš dyzelinio generatoriaus, kiek žinau, taip daro visur, netgi jachtose. Apžiūrėkite norvegų jachtas fiorduose, ten populiarūs ir vėjo generatoriai, bet nemažai yra ir su SB. Nesiūlau važiuoti, užtenka ir google street wiew.
Į viršų
SSauto
An Sau 19 2016, 06:05
Užsiregistravęs dalyvis #2781
Prisijungta: Sk Sau 17 2016, 10:09

Vieta: vilnius
Pranešimų: 30
na vyrai nesipykit del sss. zamolskio variantas man ir kur kas logiskesnis.
Į viršų
Micius
An Sau 19 2016, 06:15
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2917
Na matai, Zamas visada išsisuka, ir niekad neliks neteisus Jis iš tokio tipo žmonių, kurie niekad neprisipažins suklydęs Pagal jo logiką, tai ir taip nedidelį energijos kiekį galima švaistyti Žinoma, gal ir verta pirkti šaldytuvą su prastu NK, negu pirkti pilno sinuso inverterį. Bet sakykim, iš kitos pusės, tai pvz daug laisva eiga ryjantis inverteris, apskritai sunaudos pusė ar visą energiją, tai ir šaldytuvui neliks Ir dar, Zamas niekad neskaičiuoja pinigų, ir reikalingo darbo realizuoti jo idėjoms. Maždaug bandyk taip, ir prisipirk daug to... Bet nepaisant visų savo "navarotų" pateikia ir labai gerų pasiūlymų, ir kai kuriose srityse tikrai išmano labai gerai
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 06:37

Otto rašė ...

Ir važinėju, ir paskraidau, čia tiesiogine prasme. Dėl NVK esi žiauriai neteisus, nes tai ne abstraktūs dydžiai, be to, pamiršai, kad visi turi ir kojas, na, gal beveik visi. Dabar, pavyzdžiui, kodėl pats neperki, tarkim, fotovoltinės plokštės, juk pagal galimybes gali tikrai nusipirkti nors keletui led'ų, ar net laptopo batarkei įkrauti? Sakysi, nereikia? Bet juk žmonės ir dėlioja savo poreikius, pagal savo galimybes.
Jei man nebūtu galimybės naudotis tinklo elektra, tai tikrai, statyčiau akumų tiek, kad man užtektu, o per 5 dienas turėtu pasikrauti, jei ne, tada dadėčiau SB. Žiemą dasidurčiau iš dyzelinio generatoriaus, kiek žinau, taip daro visur, netgi jachtose. Apžiūrėkite norvegų jachtas fiorduose, ten populiarūs ir vėjo generatoriai, bet nemažai yra ir su SB. Nesiūlau važiuoti, užtenka ir google street wiew.

jei tu klausi kodel nedarau - man ner poreikio, as visose vietose kur man poreikis - turiu elektra. o bandymus su smulkiom baterijom senai isbandes ir issiaiskines kas man idomu ta prasme noriu pasakyt, jei atsiras kruvos laisvu pinigu ir susigundysiu pirkt, tai iskart keliu kw SB sistema. be akumu. tik silumai gamint. kad pirkciau dabar - turi but labai gera SB kaina, nes as pasiskaiciaves siek tiek nuo kada net mano dabartinem salygom man apsimoketu
-----
ir siaip mano interesai platesni. atsinaujinancioj energetikoj mane labiau domina: nr1 - trumpalaikis energijos kaupimas (iki paros) smagraciuose - bet istryne sita tema... tik po to nr2 - SB sistemos (tik tam tikras modelis - be cheminiu akumu, arba akumai minimaliai tik neaktyviai busenai uzmaitint). ir tik Nr3 vietoj vejo jegaines, ir butent tik vertikalaus tipo - ko cia forume niekas kazkodel nemegsta del kazkokio isankstinio nusistatymo isikande visokius antraeilius horizontaliu jegainiu NK - bet uzmirsta svarbesnius dalykus...
va sitom temom pasiruoses diskutuot ir bendradarbiaut, nes manau tik sitos sritys realiai perspektyvios, kad nestu nauda. bet ner bendraminciu kazkokia xernia dauguma tik daro... vienas kitas tik teisingai renkasi
va del to ir nesutariam ir tiek.
---
arba turit irodyt, kad as neteisus ir kad mano konceptcija - kaip reiketu NAUDINGAI naudot atsinaujinancia energetika savo reikmems - kazkur zenkliai neteisinga

[ Redaguota An Sau 19 2016, 06:59 ]
Į viršų
SSauto
An Sau 19 2016, 06:50

Stasiuks rašė ...

SSauto rašė ...

tada klausimas kiek gaba 100ah akumas isskirt kwh? kas yra standartine plokste? o sneka yra apie tai kas foto informacijos nuoroda. pavasari desiu stoga. bet nenoriu labai iskelt todel turbut bus skarda su minimliu nuolydziu. vietove yra laukai. bet vargsai vagys vistiek sugeba ka nors uzmatyti. nors vasara aplink ganosi avys ir aplink uosvis ratais zuja. gal ir yra galimybe palikti ant stogo.

Kiek kainavo toks namukas jei nepaslaptis Aš pas močiute pastačiau iš mobilaus namelio kuris kainavo 8000 eur, bet jo vidus pilnai įrengtas.

man kainavo labai nedaug nes furos buda buvo pas uosvi tai ja tik pasisavinti uzteko. o irengimas nedaug viska dariau pats tai kiek skaiciavau apie kokius 500-600eur ir + pecius su kaminu apie 350eur. viduje vaizdas toks informacijos nuoroda informacijos nuoroda informacijos nuoroda
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 07:14

SSauto rašė ...

man kainavo labai nedaug nes furos buda buvo pas uosvi tai ja tik pasisavinti uzteko. o irengimas nedaug viska dariau pats tai kiek skaiciavau apie kokius 500-600eur ir + pecius su kaminu apie 350eur. viduje vaizdas toks informacijos nuoroda informacijos nuoroda informacijos nuoroda

normaliai atrodo. tau reiktu kokius 4 (apie 100Ah) akumus po sofa pakist. gilaus iskrovimo arba gal net kokius zelinius. du akumai gali but mazoka. ant sienos kontroleri, keitikli ir pora rozeciu. ir ant stogo viena SB primaskuot. principe tipine autonomine sistema. ir manau turetum ko nori.
Į viršų
Otto
An Sau 19 2016, 07:25
Otto

zam0lskis rašė ...

jei tu klausi kodel nedarau - man ner poreikio, as visose vietose kur man poreikis - turiu elektra. o bandymus su smulkiom baterijom senai isbandes ir issiaiskines kas man idomu ta prasme noriu pasakyt, jei atsiras kruvos laisvu pinigu ir susigundysiu pirkt, tai iskart keliu kw SB sistema. be akumu. tik silumai gamint. kad pirkciau dabar - turi but labai gera SB kaina, nes as pasiskaiciaves siek tiek nuo kada net mano dabartinem salygom man apsimoketu
-----
ir siaip mano interesai platesni. atsinaujinancioj energetikoj mane labiau domina: nr1 - trumpalaikis energijos kaupimas (iki paros) smagraciuose - bet istryne sita tema... tik po to nr2 - SB sistemos (tik tam tikras modelis - be cheminiu akumu, arba akumai minimaliai tik neaktyviai busenai uzmaitint). ir tik Nr3 vietoj vejo jegaines, ir butent tik vertikalaus tipo - ko cia forume niekas kazkodel nemegsta del kazkokio isankstinio nusistatymo isikande visokius antraeilius horizontaliu jegainiu NK - bet uzmirsta svarbesnius dalykus...
va sitom temom pasiruoses diskutuot ir bendradarbiaut, nes manau tik sitos sritys realiai perspektyvios, kad nestu nauda. bet ner bendraminciu kazkokia xernia dauguma tik daro... vienas kitas tik teisingai renkasi
va del to ir nesutariam ir tiek.
---
arba turit irodyt, kad as neteisus ir kad mano konceptcija - kaip reiketu NAUDINGAI naudot atsinaujinancia energetika savo reikmems - kazkur zenkliai neteisinga

informacijos nuoroda Jei čia surasi rimtą klaidą, tai suprasi, kur klysti dėl vertikalių jėgainių.
Į viršų
SSauto
An Sau 19 2016, 07:31

zam0lskis rašė ...

SSauto rašė ...

normaliai atrodo. tau reiktu kokius 4 (apie 100Ah) akumus po sofa pakist. gilaus iskrovimo arba gal net kokius zelinius. du akumai gali but mazoka. ant sienos kontroleri, keitikli ir pora rozeciu. ir ant stogo viena SB primaskuot. principe tipine autonomine sistema. ir manau turetum ko nori.

pradziai desiu 2 akumus bus maza dadesiu. ovieta kolkas numatyta virtuvej desnej pusej o po to po stogu.
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 08:15

SSauto rašė ...

pradziai desiu 2 akumus bus maza dadesiu. ovieta kolkas numatyta virtuvej desnej pusej o po to po stogu.

reikia planuot isdestyt taip, kad grandineje tarp akumu<>keitiklio butu kuo mazesni atstumai ir kuo storesni laidai. akumai yra sistemos sirdis. ir jais turesi labiausia rupintis ir apie juos sokinet. taip kad nemanau, kad verta kazkur pastogen juos kilot.
cia forume yra kita tema apie saules sodo zibintu sistema, ten akumus i deze sudejes ir bet kada turi puiku priejima prie ju. ta va ten teisingai pasidare. tu ta tema paskaityk, gal ideju pasisemsi. tau irgi kazka reikia planuot tokio. tipo pvz dezej po sofa, jei kas istrauki visa bloka ir turi priejima prie gnybtu, ar atjungt laida ar dar ka prisietu ten apziuret. ir manau susiplanuot reiketu vietos bent keturiems nu gal uzteks ir dvieju, bet labai abejoju ar tau uzteks tik 2kwh
Į viršų
Micius
An Sau 19 2016, 08:36

Po sofa tai geriau nedėkit neuždarų akumuliatorių, jie juk išskiria dujas, kurios kambaryje, ne itin geras sprendimas.
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 08:59

maisai gal su masininiais akumais. gilaus iskrovimo buna sandarus, buna tik paprastai uzlieta kokia nors smala skyle, kad jei sprogtu - tai per ta skyle. bet ir ji buna sandari.
Į viršų
Micius
An Sau 19 2016, 09:16

zam0lskis rašė ...

maisai gal su masininiais akumais. gilaus iskrovimo buna sandarus, buna tik paprastai uzlieta kokia nors smala skyle, kad jei sprogtu - tai per ta skyle. bet ir ji buna sandari.

Na pas mane švino rūgštiniai Varta, gilaus iškrovimo, ir nesandarūs.

Va tokie informacijos nuoroda

Gaila čia nerašo. Yra galuose pajungti šlangutėms, ir atrodo kaip kvapas jaučiasi kraunant.

Va pvz, gilaus iškrovimo, atviri - informacijos nuoroda

informacijos nuoroda

[ Redaguota An Sau 19 2016, 09:29 ]
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 09:45

cia gi masininis ta tavo varta. gilaus iskrovimo neturi braunu apacioje tvirtininimui. jie buna tokios kaip keturkampes kalades. gnybtai paprastai visokiais varztais uzsisuka, is normalaus kokio nors galvanizuoto metalo, o ne svininiai.
tas antroj nuorodoj irgi masininis, tik jis yra traukos, o ne gilaus iskrovimo.
va trecioj nuorodoj jau yra gilaus iskrovimo. tik ten sekcijinis.

[ Redaguota An Sau 19 2016, 09:51 ]
Į viršų
Micius
An Sau 19 2016, 09:59

zam0lskis rašė ...

cia gi masininis ta tavo varta. gilaus iskrovimo neturi braunu apacioje tvirtininimui. jie buna tokios kaip keturkampes kalades. gnybtai paprastai visokiais varztais uzsisuka, is normalaus kokio nors galvanizuoto metalo, o ne svininiai.
tas antroj nuorodoj irgi masininis, tik jis yra traukos, o ne gilaus iskrovimo.
va trecioj nuorodoj jau yra gilaus iskrovimo. tik ten sekcijinis.

Na bet parašyta deep cycle Ir laivams tinka.

[ Redaguota An Sau 19 2016, 09:59 ]
Į viršų
zam0lskis
An Sau 19 2016, 10:01

va kad skirtum:
cia masininis - traukos. ju konstrukcija tokia, kad labai didelis ploksteliu pavirsiaus plotas.

o tas antras, yra gilaus iskrovimo, ju ploksteles yra su kokiu nors tinkleliu arba perskirtos kokiu nors audiniu. jie negeneruoja dideliu sroviu, uztat yra labai ilgaamziai.

pirmo tipo netinka. jie trumpaamziai kaip ir uzvedimo akumai. ir abeji jie vadinasi "deep cykle"

[ Redaguota An Sau 19 2016, 10:16 ]
Į viršų
Stasiuks
An Sau 19 2016, 10:40
Užsiregistravęs dalyvis #2615
Prisijungta: An Grd 10 2013, 09:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 872
Va geliniai tikrai uzdaryti, virsuje tik viena skylute yra

[ Redaguota Tr Sau 20 2016, 06:35 ]
Į viršų
satigis
Tr Sau 20 2016, 01:54
Užsiregistravęs dalyvis #2272
Prisijungta: Kt Sau 24 2013, 02:17

Pranešimų: 516
taip ir nesupratau: (1) ar nori turet elektra (2) ar nori pakonstruot
jei pirma, tai salia yra kaimynai - susitark, prasitemk laida, pasistatyk skaitliuka ir mokek du kart brangiau kaimynui uz elektra. Tau tai daryt apsimokes maziausia 10 metu.
jei antra, tai 2 baterijos po 250w (~270 e), kroviklis (~30 e), inverteris - jei neturesi saldytuvelio/jei turesi (~50/~160 e), keturi akumai po 55 ah x 30 euru (120 e) parduoda siam forume skelbimuose, laidai (~30 e), karstam vandeniui - susikalt saules kolektoriu (~100 e), boileris su gyvatuku (??? e), tvitinimo detales ir vamzdziai kolektoriui (~100 e), tabletes nuo galvos skausmo ir pleistras (~5 e), ismokti malda, kad visada sviestu saule (0 e). To reiketu vasarai
Ziemai sukalkuliuos vejininkai
Į viršų
xaker
Tr Sau 20 2016, 06:45

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2755
satigis rašė ...

...... tabletes nuo galvos skausmo ir pleistras (~5 e), ismokti malda, kad visada sviestu saule (0 e). To reiketu vasarai
Ziemai sukalkuliuos vejininkai

Vo čia tai tikrai, skaniai nusijuokiau . Be vėjo taip ir bus.
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF