Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Kaip šildome namus?
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Julietis
An Sau 16 2018, 07:57
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas
Pranešimų: 467
Manau Miciau ne kontroleryje problema. Kontroleris tik reguliuoja aparatinę ir daugiau nieko. Siurblys tavo kranty. Pats kompresorius susidėvėjo manau. Šiaip jį pajungus tiesiogiai be jokio reguliavimo turi dirbti maksimum galia kiek sugeba. Kadangi (manau) susidėvėjo kompresorius ir nebesukelia gero slėgio, ir nebėra garinimo, ir galios nebeliko. Čia juk šaldytuvas. O juose tokie bajeriai būna, kai kompresorius dirba o šalčio mažai. Tai agento stoka būna (kas pas tave ir gi įmanoma) arba kompresoriui hana.
Į viršų
Micius
An Sau 16 2018, 06:00
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2854
O aš taip nemanau, slėgiai tokie patys kaip ir naujo. Nebent naujas buvo blogas, bet pagal tiek kiek gamina, tai su juo tikrai kažkas negerai, tik vat klausimas man toks, kad kai iš po žemių +7, tai galia 15kw, o kai +4, tai tada jau 7-8 kw.
Į viršų
Julietis
An Sau 16 2018, 07:29
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas
Pranešimų: 467
Miciau,- slėgis slėgiui nelygus. Tu matai priekinius slėgius. Bet tiktai nematai slėgio, kurį turi sukelti siurblys. Jis ten būna keliosdešintys atmosferų. Reiktu Tau šauktis šaldituvinį su kaniuke R407 ar R410, reikis pakeisti filtrą Freononėje dalyje, atvakumuoti ir užpildyti iš naujo. Bus užsikimšes filtras tikriausiai ir kai mažėja šilumos šaltinio energija reikalingas didesnis slėgis, o jo nebeišspaudžia kompresorius dėl galimai užsikišusio filtro.
Į viršų
zam0lskis
An Sau 16 2018, 08:03
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3038
jei slegi sukelia - kompresorius nesusidevejes tikrai kai susidevi - jis pradeda istisai dirbt ir slegis sunkiai uzkyla arba isvis nebeuzkyla. ne toj vietoj julieti ieskai slieku.
problema butent pazemejusioje temperaturoje is konturo. ji isvis po zeme (pavirsiniam sluoksnyje - daugiametine vidurkine) maksimaliai tegali but apie 11-12 laipsniu... kai ikisi kazkoki kontura po zeme - tu isderini daugiametini rezima. pirmus kelis metus veiks puikiai (ims siluma is sukaupto per daug metu kiekio) , o paskui pazemes. ir viskas priklauso nuo konturo dydzio, ir teperaturos atsistatymo galimybiu. jei gruntinio vandens ner (kur efektyviai isnesioja siluma po zeme) - susaldai zeme ir grauzi nagus... as kaip suprantu, kai seniau kazkada aptarinejom gruntus pas Miciu - tai jo tiesiog prastas variantas. pozeminis vanduo kazkur toli isvis uz keliasdesimt metru...
man idomu, kai pati geotermini pirkai - ka tau ten pardavejai situ klausimu patarinejo? atsimeni dar ka nors? tik dabar gali ivertint, knise ar ne prota man atrodo eksplotuok kol nudus kompresorius, o tada ka nors gudresnio isirengsi. vistiek jis dar daug metu pratemps greiciausiai - tai laiko sociai neskubant nusprest. geoterminis tiesiog nepakankamai efektyvus, nors nera ir labai prastas.

[ Redaguota An Sau 16 2018, 08:12 ]
Į viršų
Micius
An Sau 16 2018, 08:59
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2854
Julietis rašė ...

Miciau,- slėgis slėgiui nelygus. Tu matai priekinius slėgius. Bet tiktai nematai slėgio, kurį turi sukelti siurblys. Jis ten būna keliosdešintys atmosferų. Reiktu Tau šauktis šaldituvinį su kaniuke R407 ar R410, reikis pakeisti filtrą Freononėje dalyje, atvakumuoti ir užpildyti iš naujo. Bus užsikimšes filtras tikriausiai ir kai mažėja šilumos šaltinio energija reikalingas didesnis slėgis, o jo nebeišspaudžia kompresorius dėl galimai užsikišusio filtro.

Na man rodos būtent tai ir matau. Kai kompresorius stovi - 0,8MPa arba 8 barai, kai dirba 1,5MPa, arba 15 barų. Čia tiek būna ~35C. Kylant temperatūrai kyla ir slėgis, man rodos prie 50C būna 20 barų. Buvau iki 70C kažkada pakėlęs su mažu boileriuko šilumokaičiu, tai ten slėgis apie 25 barai. Man kaip tik atrodo, kad tas kvailas Siemens šūdkontroleris blogai valdo tą svarbų vožtuvą.
Į viršų
arj
An Sau 16 2018, 09:50
Užsiregistravęs dalyvis #2882
Prisijungta: Kt Rgs 14 2017, 11:22

Vieta: kaunas
Pranešimų: 69
o koks reagentas sistemoj?
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF