Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Vėjo jėgainės :: Ar verta daryti?

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Rusas - vetravykas
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Julietis
Tr Sau 02 2013, 08:21
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas
Pranešimų: 526
Sveiki Zir'iečiai.
Su naujais metais visus lėšų švaistūnus. Tikiuosi išauš rytas ir LT, kada perteklinę energiją galima bus kaupti LESTO tinkle.
Prie reikalo.
Yra prie Smolensko rusas Romka. informacijos nuoroda
Gal yra žinančių daugiau apie galimybę parsivežti iš jo mums suprantamų dalykų? Stebiu aš jo svetainę eilę metų, ir ten atsiranda vis kažko įdomesnio. Ir kainos saliginai neblogos. Ir geresnės negu labai kinietiškų. Ir kokybė manau geresnė. Koios jūsų mintys apie vienasparnius. Gal kas gyvai bandė tai įgivendinti?
Dėl parsivežimo. Aplenkiant Aleksandro šalį atstumas pailgėja apie 200km. Bet manau tai verta daryti. Nereikia tranzitinės vizos ir nereikia kirsti papildomai dviejų sienų. Kaip taisyklė ten buna problemu. Įdomu, kaip kertant jevrosajuzo sieną reikėtu įforminti pirkinį tokį. Gal būtų iš čia norinčių įsigyti vienasparnį. Kompanijoje būtu ir pigiau ir linksmiau.
Laukiu jūsų minčių ir pamastimų.
Į viršų
xaker
Tr Sau 02 2013, 08:38

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2744
Va cia tai tikrai bus lesu svaistymas.
Į viršų
Tinklalapis
gintaras67
Tr Sau 02 2013, 08:40
Užsiregistravęs dalyvis #1961
Prisijungta: Tr Vas 22 2012, 12:42

Vieta: Jurbarkas
Pranešimų: 7
gal ir tiesa ka jie ten teigia,bet man vistiek norėtusi labiau simetrijos nei asimetrijos.Darnesnis vaizdas akiai.Kaip ten tie jų generuokliai-neišbandes nežinosi.Pasiaiškink jei moki ruskai.
Į viršų
xaker
Tr Sau 02 2013, 08:46

informacijos nuoroda o ko nesimokinai ruskai?

[ Redaguota Tr Sau 02 2013, 08:48 ]
Į viršų
Tinklalapis
robertonebadzio
Tr Sau 02 2013, 09:03
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
Vienasparnis yra visiska nesamone.....Trisparnis svilpia, o sito greitis bus nerealiai didelis, nes suksis 3 kart greiciau. Na ir starto nebus. Mano supratimu jis startuoti galetu prie kokiu 6 metru vejo. Kaimynai gali nervintis......del svilpimo niekas netures ramybes....As sakyciau taip, sitas variantas yra,,sudas-gavno,,
Į viršų
xaker
Tr Sau 02 2013, 09:14

robertonebadzio rašė ...

Vienasparnis yra visiska nesamone.....Trisparnis svilpia, o sito greitis bus nerealiai didelis, nes suksis 3 kart greiciau. Na ir starto nebus. Mano supratimu jis startuoti galetu prie kokiu 6 metru vejo. Kaimynai gali nervintis......del svilpimo niekas netures ramybes....As sakyciau taip, sitas variantas yra,,sudas-gavno,,

Pritariu, svilps vejas kiaurai. Kai turejau savo, tai pradzioje buvo 3 sparnai, veliau da uzmoviau 3, tai rodos ir nera vejo, bet jau sukasi.
Į viršų
Tinklalapis
tomis01
Tr Sau 02 2013, 09:45
Užsiregistravęs dalyvis #852
Prisijungta: Kt Lap 26 2009, 11:19

Vieta: kaunas
Pranešimų: 1101
Svilpimas pagrinde priklauso nuo sparno profilio,cia mano nuomone.
Į viršų
robertonebadzio
Tr Sau 02 2013, 09:46

Zinoma nuo profilio.....o sitas profilis ,,greitaeigis,, todel ir bus svilpimas....
Į viršų
Julietis
Kt Sau 03 2013, 03:23
L.iko E.nergijos O.re

Tomis turėjo omenyje sparno profilį. Manau būent nuo jo ir priklauso triukšmas. O triukšmas tai yra oro pasipriešinimas sparnui. Manau jei jis didelis, tai ir triukšmas didelis. O tai dar turi įtakoti ir KPD sparno. O jei KPD pasiektas optimalus, tai ir triukšmas turėtu būti ne itint didelis. Be to tas varijantas 3kw.su 3,5m. ilgio sparnu turi didelį sparno plotą. Todėl ir dirbs jis tiktai nuo nedidelio vėjo.
Į viršų
robertonebadzio
Kt Sau 03 2013, 05:48

Tai as ir parasiau, kad nuo sparno profilio ir priklausys viskas. Jis greitaeigis.....Nepyk uz mano pasisakyma, bet netikiu kad jis gali dirbti sukdamasis dideliu greiciu tyliai, nes taip nebuna....Jeigu jis butu letas, tai jis visiskai suktusi letai ir naudingumo is jo nebutu jokio. O sparno plotas jo tikrai nedidelis. Tai klausimas paprastas, kam vienasparnis reikalingas, geriau tada dvisparnis.....????? Cia viskas susideda pas Melnika i kaina, nes du sparnai yra brangiau, negu kitame gale balvanke metaline. Na o trys jau trigubai brangiau ir dar plius kampo keitimo mechanizmas reikalingas trims sparnams....Cia komercija, bet manes tokie bajeriukai nitikina, kad vienas sparniukas 3,5 m letai sukdamasios gamins virs 3 kw....Taip nebuna, o buna tik reklamkese, kad vyktu pirkimas ir tiek. Parasyk Melnikui zinute ir paklausk, koks sparno greitis kai gamins 3,5 kw, jeigu neatsakys, tai patys suskaiciuosime jo greiti, nes bus parasytas nominalas....
Na dar karta atsiprasau uz gal ir nepatikusi komentara, bet tik tiek zinau, kad sparnuose siek tiek ismanau. Linkiu Melnikui geros prekybos....
Į viršų
lukaslu
Kt Sau 03 2013, 06:37
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
Na nepykit bet parasysiu ka as apie ji zinau,turi kaimynas 1Kw,pasakysiu atvirai,nors ir vejai pas mus dideli,bet jo tas sudelis stovi kaip ikaltas,atrodo gal ir gerai,bet kazkaiptais neproporcingas,man tas vienas sparnas ne y tema,mano du sudeliai ir tai daugiau prigamina nei tas "arklys" jis man regis netgi is jo ir pirko.... rode man jis ta saita jau seniai,ir kainos istikruju nenormalios,e-bay tikrai pigiau ...
Į viršų
Micius
Kt Sau 03 2013, 08:01
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2910
Man tai atrodo, jog jau prieš 60 metų buvo ištirta, kad optimaliausia jėgainei 3 sparnai, t.y pakanka jėgos startuoti, bet tuo pačiu gali dirbti ir gana dideliais apsisukimais, ir dar kažkaip geriau stovi prieš vėją, jei valdomas su uodega. O viensparnis, tai bjauriai atrodo, sunkiausiai startuoja ir aplamai, kažkoks kastratas atsiprašant

P.S Tik te neįsižeidžia temos autorius, čia tik mano nuomonė.

[ Redaguota Kt Sau 03 2013, 08:05 ]
Į viršų
sigis.m
Kt Sau 03 2013, 09:19
Užsiregistravęs dalyvis #1182
Prisijungta: Kt Bal 22 2010, 08:21

Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 1209
nereikia taip jau smarkiai varyti ant viensparniu.čia ira aerodinamiku išradimas.bet tinkantis tik dideliu apsuku aparatams.esu su tokiais sraigtais dirbes aviacijoje.
o apie ruseliu gamini su vienu sparnu - nevykes sumanymas...prie 10m vėjo ir liniuotės duoda kilovatu...
Į viršų
xaker
Pn Sau 04 2013, 08:25

Nesuprantu kam is vis dejo viena sparna, jis gi pagal ideja turetu but trigubai didesnis pagal kvadratura nei trys mentys.
Į viršų
Tinklalapis
powilas
Pn Sau 04 2013, 10:28
Užsiregistravęs dalyvis #2197
Prisijungta: Pr Lap 12 2012, 11:40

Vieta: marijampoles raj.
Pranešimų: 1297
as neturiu supratimo, kaip zmones perka tokius kurinius man asmeniskai, cia jegaines issityciojimas atrodo, lyg kazkas butu nuplese antra sparna. o apie pagaminta elektra, tai net nekalbu.
Į viršų
robertonebadzio
Pn Sau 04 2013, 12:16

Taigi, manau diskusija ivyko.....Kas nori tegul perka....ar bando gamintis patys vadovaujantis tokiu principu. Daugiau pasisakyti sia tema neturiu ka ir manau galimai kiti neturi irgi ka, todel manau tiksling sia tema ir uzdaryti...
Atsiprasau jeigu neteisus esu....Cia mano nuomone.
Į viršų
Julietis
Pn Sau 04 2013, 02:58
L.iko E.nergijos O.re

Na ką padarysi. Nesudomino nieko šis keistas reikalas. Čia panašiai kaip ir bet kuris projektas. Kol pats nepabandysi - tiesos nesužinosi. Aš linkęs manyti, kad ta jėgainė turėtu būti nebloga(bent taip rašo Romka) Manau jei visą tai būtu tik marketingas,tai jis parduotu viena, na gal dvi jegaines.O blogas garsas kaip žinot labai greitai sklinda. Niekas paprasčiausiai nepirks jų. O dirba jis jau ne vieni metai ir nemanau, kad turėi dėdę Amerikoj, kuris finansuoja jo netikusius projektus.
Kas dėl vaizdo, tai čia skonio reikalas. Man pavizdžiui labai graži Fiat Multipla mašinukas. masėms ji tiesiog bjauri. Vienas sparnas kažkaip neįprasta. Sutinku. Bet ar nuo vaizdo pinigai darosi. Svarbu, kad ji dirbtu.
Įvertinant, kad 3kw. galva sveria apie 95kg, ant nelabai stambaus koto ją galima būtų užkelti į 25m. aukštį nesunkiai. O ten kaip žinot vėjelis juda daug smarkiau nei 9m. aukštyje. Ko nepararysi kinietiškai, kuri tokia sveria apie 150kg. Turiu kitaiską 1kw. ji sveria apie 55kg. O vėjo ratas tik 2,7m. Ir ji tikrai nieko negamina prie mažo vėjo. Ot. Sukasi ir tiek. Ir pirkti kinietiškos aš jau nebeturiu noro. O toms tipo "firminėms" lt. neturiu tiek. Ir nemanau, kad ji gamins ką geriau.
Na manau ir baigiam šią tema. Jei uždarom, tai uždarom. Parašysiu, jei ką nors nuveiksiu.
Į viršų
zam0lskis
Pn Sau 04 2013, 03:31
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3164
ten lengva del to, kad visa is plastmases suklijuota. visos korpusines detales. statoriaus tik serdis metaline. kaip uz plastmases kruva dar ten per brangiai nori
Į viršų
gvidas
Pn Sau 04 2013, 03:45
Užsiregistravęs dalyvis #2231
Prisijungta: Pn Grd 07 2012, 03:26

Vieta: Siauliai
Pranešimų: 3
Romka aiskiai parase, kad viena sparna lengviau valdyti esant dideliems vejams, maziau vetros baisios ir tiek. Efektyvumas musu pievose mazai tiketinas, taciau stabiluma vertinam visi, stai ir sukasi Romkos agregatai be dideliu nusiskundimu. Vistiek prie 6m/s naudos daug nebus o stai diesniems vejams viensparnes efektyvumas garantuotas. Tik kas ta veja garantuos?
Į viršų
tomis01
Pn Sau 04 2013, 03:49
Užsiregistravęs dalyvis #852
Prisijungta: Kt Lap 26 2009, 11:19

Vieta: kaunas
Pranešimų: 1101
zam0lskis rašė ...

ten lengva del to, kad visa is plastmases suklijuota. visos korpusines detales. statoriaus tik serdis metaline. kaip uz plastmases kruva dar ten per brangiai nori

Tai tikrai niekogero jei rotorius ir apvijos plastmasines
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF