Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
T.U.K Trumpai užduodami klausimai
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 134 135 136
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
lukaslu
Pn Vas 24 2012, 06:49
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
O regis toks paprastas atsakymas,kad ir pats susipratau kai pagalvoji atrodo tokie vaikiskai klausimai,kad jie pasirodo ira elementarus.... Bet dekoju tau....
Į viršų
zam0lskis
Pn Vas 24 2012, 11:17
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3184
dar yra vienas dalyks apie celes kuri verta zinot. yra dvieju tipu silicio celes - na is populiariausiu. monokristalines ir polikristalines. polikristalines turi nevienalyti silicio pagrinda. na jei idemiau ziuri - tai lyg blizga demem, o ne istisiniu pavirsium. tai va. monokristalines yra naudingesnio veikimo - apie 1-3% - nors paskutiniu metu jas polikristalines baigia pasivyt. tai va, tas naudingumas pasireiskia tik kai monokristaline statmenai i saule o kai saule kampu polikristalines kai kada net geriau dirba uz monokristalines
ir dar palyginimui jei darai sistema kuri seka saule ir sukioja plokste - tai galima sugaudyt iki 30% daugiau energijos - nei nesukiojant. bet cia tk jei visa diena idealiai sauleta. jei debesuota - plokstes automatinis sukiojimas gali nest ir minusa Lietuvoje jos kaip suprantu mazai pasiteisina (automatinis sukiojimas) - nes cia istisai debesuota, bet ten pas tave tai manau butu pliusas.
Į viršų
lukaslu
Št Vas 25 2012, 07:36
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
Dekui tau uz issamius atsakymus,megstu gauti naudinga info,del sukiojimo,tai ne,manau nedarysiu,nes nelabai isnes mano supratimas ir zinios,net nezinau kas ir kaip turi atrodyti.....
Į viršų
Micius
Št Vas 25 2012, 11:11
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2941
Kaip Jums toks krovimo valdiklis ?

informacijos nuoroda

Per didesnius vėjus pastebėjau, jog mano mažylio WindMaster500 visai nesusitvarko su apkrova, t.y neišnaudoja viso generatoriaus potencialo. Mat gamintojas ir rekomenduoja naudoti 2 esant dideliems vėjams. Maksimali srovė yra 8A. Pajungiau varžas, ir buvau maloniai nustebintas, kaip esant 10-13 m/s vėjui 15A ampermetras prispaudžiamas iki galo. Įtampa 40V, 16A - 640W, kai tuo tarpu su valdikliu nuima tik apie 450W. Gaunasi kad ~200W nueina aerodinaminiam stabdymui. Tai nusprendžiau pagalvoti apie akumų krovimą (Zamolski, patylėk, nes nervini su NK).
Į viršų
Micius
Tr Vas 29 2012, 09:24

Nu Tomi, laikykis dabar Vakar pasijungiau tavo "pilno sinuso" UPS'ą Baterijas pajungiau 2 po 12V 7ah. Viskas veikia, krauna, dirba. Nusprendžiau pajungti elektros variklį. Po ranka pasitaikė paprastas buitinis ventiliatorius, skirtas atsigaivinti vasarą. Įjungiu, sukasi, įjungiau visą gazą, sukasi. Viskas lyg ir gerai. Deja, po kelių minučių darbo, iš ventiliatoriaus variklio pylė mėlyna ugnis, upse užsidegė Overload.... Tai kaip supratau, ventiliatoriaus varikliui nepatiko nepilno sinuso elektra... Po šio incidento, likau labai susierzinęs... Ventiliatoriaus jungti į 220 nebesiryžau. Tikiu kad mane apgavai ne iš pikto, tik kitą kart pasitikslink ! Aš dar pasijungsiu prie oscilografo, pažiūrėsiu koks ten sinusas išeina, gal tiesiog buvo laikas mano ventiliatoriui, bet man rodos kad tikrai nepilno sinuso APC Smart UPS, man rodos tik Online yra pilno sinuso, o Smartas Line-Interactive.... Jokių pinigų grąžinti nereikia, panaudosiu kitur Tai va tokia istorija

P.S Youtubej pasiknisiau, tikrai radau APC smart UPS su pilnu sinusu, todėl kol kas atsiimu žodžius, gal tikrai mano ventikui laikas buvo... Tomi, jei aš neteisus, atsiprašau

[ Redaguota Tr Vas 29 2012, 01:29 ]
Į viršų
dziugas
Tr Vas 29 2012, 09:32
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1001
Miciau o ka darai su mazesniu vejo generatoriumi?
Akumus krauni ar i grida tiesiai jungi?
Ka tas valdiklis to maluno daro?
Į viršų
Micius
Tr Vas 29 2012, 09:58

dziugas rašė ...

Miciau o ka darai su mazesniu vejo generatoriumi?
Akumus krauni ar i grida tiesiai jungi?
Ka tas valdiklis to maluno daro?

Gridas - informacijos nuoroda

Bet kaip ir minėjau, esant dideliam vėjui, daug energijos nuleidžia vėjais
Į viršų
Windpower
Tr Vas 29 2012, 10:11
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 781
O kur Miciau tokį gridą eina nusipirkti ??
Į viršų
Micius
Tr Vas 29 2012, 10:19

Windpower rašė ...

O kur Miciau tokį gridą eina nusipirkti ??

Ebay - informacijos nuoroda

Kaina - Kosmosas...
Į viršų
zam0lskis
Tr Vas 29 2012, 01:57

miciau, upsai ir skirt palaikyt itampa tik kokias 5 min maksimaliai (nominalios galios), o paskui sminga ir upsas jei tu ten tikejaisi visa diena sukt - tai nepavyks. mazesnio galingumo apkrova uzmaitintum gal siektiek ilgiau. ir upsai neperdirba is netaisyklingo sinuso i taisyklinga. nebent uzmatintum su nuolatine tesiai i akumus ir suimituotum kad isorinis maitinimas atsijunge. bet cia pajungimas ne pagal originalia schema. ir jei parasyta tik sine wave - tai cia tik reiskia, kad sinuso formos reikia kad butu pilno sinuso, arba bent % nurodyti, iki kokios paklaidos imtuojamas tas sinusas

[ Redaguota Tr Vas 29 2012, 02:02 ]
Į viršų
Otto
Tr Vas 29 2012, 02:26
Otto
Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Pr Rgs 08 2008, 09:38

Vieta: Biržai
Pranešimų: 2015
zam0lskis rašė ...

miciau, upsai ir skirt palaikyt itampa tik kokias 5 min maksimaliai (nominalios galios), o paskui sminga ir upsas jei tu ten tikejaisi visa diena sukt - tai nepavyks. mazesnio galingumo apkrova uzmaitintum gal siektiek ilgiau. ir upsai neperdirba is netaisyklingo sinuso i taisyklinga. nebent uzmatintum su nuolatine tesiai i akumus ir suimituotum kad isorinis maitinimas atsijunge. bet cia pajungimas ne pagal originalia schema. ir jei parasyta tik sine wave - tai cia tik reiskia, kad sinuso formos reikia kad butu pilno sinuso, arba bent % nurodyti, iki kokios paklaidos imtuojamas tas sinusas

Ir iš kur tokias pasakas trauki? Pastudijuok šios firmos upsus; informacijos nuoroda
O varikliams reikalingi 'We have pure sine vawe inverters too.' šitokie upsai.

[ Redaguota Tr Vas 29 2012, 02:35 ]
Į viršų
Micius
Tr Vas 29 2012, 04:33

zam0lskis rašė ...

Tavo komentaras visai nesusijęs su mano panaudojimu ir bėdomis. Pirma, tai aš jį ir įsigijau, naudoti pagal paskirtį, o užmaitinti galvojau pečiaus cirkuliacinį siurblį. Pagal suvartojimus, toks UPS'as galėtų maitinti 30 min drąsiai. Man įdomiausia, dėl ko pylė ugnis iš mano ventiko motoro...
Į viršų
tomis01
Tr Vas 29 2012, 06:17
Užsiregistravęs dalyvis #852
Prisijungta: Kt Lap 26 2009, 11:19

Vieta: kaunas
Pranešimų: 1101
Micius rašė ...

Nu Tomi, laikykis dabar Vakar pasijungiau tavo "pilno sinuso" UPS'ą Baterijas pajungiau 2 po 12V 7ah. Viskas veikia, krauna, dirba. Nusprendžiau pajungti elektros variklį. Po ranka pasitaikė paprastas buitinis ventiliatorius, skirtas atsigaivinti vasarą. Įjungiu, sukasi, įjungiau visą gazą, sukasi. Viskas lyg ir gerai. Deja, po kelių minučių darbo, iš ventiliatoriaus variklio pylė mėlyna ugnis, upse užsidegė Overload.... Tai kaip supratau, ventiliatoriaus varikliui nepatiko nepilno sinuso elektra... Po šio incidento, likau labai susierzinęs... Ventiliatoriaus jungti į 220 nebesiryžau. Tikiu kad mane apgavai ne iš pikto, tik kitą kart pasitikslink ! Aš dar pasijungsiu prie oscilografo, pažiūrėsiu koks ten sinusas išeina, gal tiesiog buvo laikas mano ventiliatoriui, bet man rodos kad tikrai nepilno sinuso APC Smart UPS, man rodos tik Online yra pilno sinuso, o Smartas Line-Interactive.... Jokių pinigų grąžinti nereikia, panaudosiu kitur Tai va tokia istorija

P.S Youtubej pasiknisiau, tikrai radau APC smart UPS su pilnu sinusu, todėl kol kas atsiimu žodžius, gal tikrai mano ventikui laikas buvo... Tomi, jei aš neteisus, atsiprašau

As buvau uzmaitines nuo to upso 180W saldytuva,tai veike be jokiu priekaistu,tiesa akumus 2 po 100AH buvau pajunges maitint upsui
Į viršų
lukass
Tr Vas 29 2012, 07:24
Užsiregistravęs dalyvis #1934
Prisijungta: Kt Sau 26 2012, 08:43

Vieta: Vilkaviskis
Pranešimų: 214
Uzduosiu klausimeli ,radau varikliuka trifazi asinchronini,gal kokia 2kw ,isardytas 36 tarpeliai statorius ,pagal masyva man gal ir tiktu ,sako gal sudeges ,nors apvijos atrodo nesvile,beda su juo kad guoliavietes is 3 tvirtinimu nulausti 2 ,viename sone,o cia is spiziaus,tai reiktu ieskot ,kito. Ar tai gali buti 950 apsuku variklis?,nes maciau kazkas naudojo perdarymams ,tai ar tiktu?
Į viršų
zam0lskis
Tr Vas 29 2012, 08:08

ten greiciausiai 1500 apsuku
Į viršų
robertonebadzio
Tr Vas 29 2012, 08:41
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
Tikimybe kad 1500 ir daugiau...as turiu 36 pazu 670 aps/min, bet jis matomai labai idomiai suvyniotas, nes senovinis....korpusas visas is plieno....
Į viršų
zam0lskis
Tr Vas 29 2012, 10:39

pafotkink vyniojima ir rotoriu.
Į viršų
lukass
Kt Kov 01 2012, 06:38
Užsiregistravęs dalyvis #1934
Prisijungta: Kt Sau 26 2012, 08:43

Vieta: Vilkaviskis
Pranešimų: 214
Kohozo laiku ,atrodo standartinis, turiu ir 1320apsk. bet ten juk 24 tarpai statoriui ,todel ir klausiu ar 950,nes jau lentele supuvus,bandau suprasti ,bet matyt tai nera visiska taisykle nuspresti apsukas.
Į viršų
felius
Kt Kov 01 2012, 07:27
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Imesk statoriaus foto is galo, galesim pasakyti keliu poliu.
Į viršų
xaker
Št Kov 03 2012, 08:20

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2760
Mane sudomino vienas klausimukas, koks ten stovi elektroninis valdymas, tiksliau sakant zadinimo itampos palaikymo, el.stotelese. Zinau kad ant poliu stovi nedideli neodimukai, kurie per papildomai suvyniotas vijas statoriuje pagamina pradine itampa zadinimui, na principas turetu but kaip ir automobiliniame generuoklyje, bet cia jau valdymas manau nusiima nuo darbiniu apviju, o tai jau 220 arba 380V, pagal modifikacija
Į viršų
Tinklalapis
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 134 135 136  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF