Diskusijos / Įvairūs / Delfi.tv ziema.100.lt pinigu plovimas - Zir.lt

Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Delfi.tv ziema.100.lt pinigu plovimas
Eiti į puslapį  1 2 3 4
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Elektronas
Sk Bir 10 2012, 09:30
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: An Rgp 26 2008, 07:31

Vieta: Kaunas, Šilainiai, Romainiai
Pranešimų: 2509
Buitiniai nuo pramoniniu skiriasi labai smarkiai, tu vadinamu selenoidu stovi net ne vienas. Cia pavaizduotas pats principas. Visu pirma kompresorius, kondensatorius dirba pagal slegi, o slegis keiciasi labai nuo daug ko. Patentuoti micheletti saldytuvai kompresorius ir garintuvas visai atskiri prietaisai su savo atskirom valdymo dezem, garinimo inzektorius pakeistas selenoidu valdomu PVM, taip isgaunamas labai aukstas naudingumo koeficientas prie skirtingu aplinkos temperaturu. Pasiskambink i "Salteklis" firma ir tau isaiskins sistemu yra labai daug ir vis dar surandama nauju !
Į viršų
Plikis052
Sk Bir 10 2012, 03:22
Užsiregistravęs dalyvis #206
Prisijungta: Št Lap 15 2008, 08:05

Vieta: Silutes rajonas SVEKSNA
Pranešimų: 258
Aisku kad skiresi pramoniniai nuo buitiniu ,cia aisku visiems(isskyrus zamolski)As vis galvoju kazi ar tas zamolskis jau ne per daug sarmatos tinklapiuj daro su savo vaikiskais ginciukais apie marsiecius?
Į viršų
Donatas_Eziukas
Sk Bir 10 2012, 11:31
Užsiregistravęs dalyvis #1779
Prisijungta: Št Lie 16 2011, 10:50

Vieta: Vilnius
Pranešimų: 24
Pradėti reikia nuo to, kad veikimo principu nesiskiria. Visuose šaldymo įrenginiuose tas pats principas - šaldant naudojamas ciklas, kuriame keičiasi šaltnešio agregatinės būsenos. Garinant skystą šaltnešį jis atšąla, spaudžiant šaltnešio garą jis įkaista dėl suspaudimo ir kondensuojantis atiduoda garintuve gautą energiją į aplinką, na ir kondensatoriuje dar ir atvėsinamas.

Garinamas paprastai būna arba:
a) naudojant kapiliarą - ploną vamzdelį. Taip gaunamas pakankamas slėgių skirtumas, kad išgarinti skystą aukšto slėgio šaltnešį žemo slėgio aplinkoje.
b) naudojant termodinaminį garinimo vožtuvą (TRV)
c) nadojant elektroninį garinimo vožtuvą (EEV).

Efektyvumas priklauso nuo to, kaip valdomas garų perkaitinimas. Jei nepalaikomas tinkamas slėgių skirtumas ir per daug perkaitinamas garas garintuve, mažėja efektyvumas.

Kapiliaras dirba labai neefektyviai, bet yra labai pigus, TRV yra gerokai brangesnis ir užtikrina gan efektyvų darbą esant apibrėžtam ir siauram slėgių diapazonui, o EEV užtikrina efektyvų darbą plačiame diapazone ir gerai palaiko garų perkiatinimą reikiamame diapazone.

Tiek ir skirtumų iš esmės. Be abejo, skiriasi šaltnešiai ir darbo režimai. Amoniakinė sistema dirba kiek kitaip, ten energijos didesnė dalis pernešama amoniako tirpalu naudojant jo šiluminę talpą (t.y. jau šaltas šaltnešis keliauja iki garintuvo) ir mažesnė dalis garinant amoniaką pačiam garintuve.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System