Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
El. Transportas
Eiti į puslapį  1 2
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Tete
Pn Sau 27 2012, 05:16
Užsiregistravęs dalyvis #1502
Prisijungta: Pr Grd 06 2010, 06:06

Vieta: Vilnius
Pranešimų: 324
Sveiki,
forumas gal ir ne tas bet tema siejasi.
Ekologiskos transpoto priemones. Igai nelaukes pristatau savo nauja zaisliuka ir tvarini.
Duomenys: 1Kw nominalios galios
1.5Kw pikines galios
48V sistema
6 pavaros
700C rato diametras

[ Redaguota Pn Sau 27 2012, 05:18 ]
Į viršų
Tete
Pn Sau 27 2012, 05:17

P.S Liko variklis 1Kw BLDC ipintas i rata ir lygiai toks pats priekinis ratas. Viskas paruosta naudojimui. 24" coliu.

[ Redaguota Sk Sau 29 2012, 11:28 ]
Į viršų
Deividas
Pn Sau 27 2012, 06:56
Užsiregistravęs dalyvis #1746
Prisijungta: Sk Geg 22 2011, 08:55

Vieta: Šiaulių r.
Pranešimų: 202
kiek toks transportas kainuoja?
Į viršų
Tete
Pn Sau 27 2012, 07:10

Be akumuliatoriu salyginai nebrangiai.
Tarkim galinis ratas su varikliu ir priekinis 700LT
Tiesa sory sumelavau ten 24" coliu
Į viršų
Deividas
Pn Sau 27 2012, 07:20

o kiek pats akumas? butu idomu 12v akumo kaina
Į viršų
Elektronas
Pn Sau 27 2012, 07:29
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: An Rgp 26 2008, 07:31

Vieta: Kaunas, Šilainiai, Romainiai
Pranešimų: 2509
Mane labiau domintu priekinis, kontroleris, stabdziu rankenele imesk foto, nenoriu sugadinti dviracio ir reikalui esant noriu greitai isimti ta "ekologiskuma" ir padaryti "sveika"
Į viršų
Tete
Pn Sau 27 2012, 07:30

Deividas rašė ...

o kiek pats akumas? butu idomu 12v akumo kaina

O cia nuo pageidavimu ir kisenes storio
nuo 60 LT iki keliolikos tukstanciu euru
bet 12 nerekomenduoju
bent jau 24V
Į viršų
Tete
Pn Sau 27 2012, 07:36

Elektronas rašė ...

Mane labiau domintu priekinis, kontroleris, stabdziu rankenele imesk foto, nenoriu sugadinti dviracio ir reikalui esant noriu greitai isimti ta "ekologiskuma" ir padaryti "sveika"

na kontroleri galiu suzvejot ir kitas dalis
Bet jus man pasakykit kokios galios norit ?
ir kuo skiraisi galisnis nuo priekinio siuo atzvilgiu.
Nes is kitu patirties ir is baikerio patirties zinau kad priekinis varomas yra kilpa ant galvos nerekomenduoju
bet reiklas jusu.
Nes posukyje jei virs 250W busit ant sono staigai arba per priekini rata.
Nes kiek suprantu norit su regeneracija.
Jei domian pasakykit duosiu kontaktus tiekejo i pm.

[ Redaguota Pn Sau 27 2012, 07:37 ]
Į viršų
zam0lskis
Pn Sau 27 2012, 09:12
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3246
elektronai, galinis pasikeicia lygiai taip pat lengvai, tik reikia aisku varikli su visu ratu turet. perdet normalu rata atgal uzima gal 20 minuciu. ir verta imt tik 48V sistema (ar didesne) ir varikli ne maziau 500-750w. 24V arba 36V silpnas sukimo momentas ir dviratis atrodo labai letai isibegejantis.
Į viršų
Elektronas
Pn Sau 27 2012, 09:41

Deja galinis taip lengvai nepasikeicia kaip priekinis, be to kinietiski ratai o ypac galiniui kur jega reikalinga dviguba dar nemaciau kas siulytu normaliu stipriu, uzdesi akumus ir subires per pirma duobe. man nereikalingi stacionarus visokie pribumbasai, as su dviraciu noriu taip pat ir pasimegauti mindamas. Kai vaziuoji zinodamas kuris ratas veda tai skirtingai ir elgiesi. Reiktu nebent antra susirinkti.

[ Redaguota Pn Sau 27 2012, 09:45 ]
Į viršų
Tete
Št Sau 28 2012, 08:16

Elektronas rašė ...

Deja galinis taip lengvai nepasikeicia kaip priekinis, be to kinietiski ratai o ypac galiniui kur jega reikalinga dviguba dar nemaciau kas siulytu normaliu stipriu, uzdesi akumus ir subires per pirma duobe. man nereikalingi stacionarus visokie pribumbasai, as su dviraciu noriu taip pat ir pasimegauti mindamas. Kai vaziuoji zinodamas kuris ratas veda tai skirtingai ir elgiesi. Reiktu nebent antra susirinkti.

Gerai
klausimai ir pamastymai buvo naturalus tai pabandsyius paiskint kas su kuo ir kaip istikruju.
Priekinis ratas lengviau keiciasi nei galinis. Itikruju ne. Tinka tie patys varztai viskas tas pats i laidas iseinantis is variklio toks pats.
Manymas kad uzdejus varikli i galini rada bus neimanoma mint. Istikruju netiesa mint galima ir net reikia jei to norima maniskiame dviratyje net begiai persijungineja tvarkingai. Taigi cia bedos nematau isviso.
Galinis ratas saugesnis nei priekinis. Faktas tuo labaiu kai sneka eina virs 250W.
Del rato nukentejimo niekas ten nenuketes. Tieiog nera kam. Nebent imtumet rata kurio viduje jau sumontuotas valdiklis. Tada gali but problemu pradedant del duobiu ir baigiant perkaitimu.
Vienitelis kas kencia nuo duobiu labaiusiai tai akumuliatoriai. nu dar valdiklis bet ne taip smarkiai jie bijo.
Ka lieci pagaminimo sali pakolkas dviratiniai hubai visi kinieciu gamybos skiriasi tik kokybe.
Sitas kur uzdetas zmones vazineja ir dziaugiasi.
Kas lieci gala tai sandelyje metorsi clyte.
Kas liecia asmenines likusias detales tai ten vedamas galinis ratas.
O reziume nereikia bijot galinio duoda daugiau privalumu nei preikinis. keiciasi lengvai o it keitimo prasmes nematau nes zvaigzdutes sukasi vienodai ir mint galit taip pat subyret ten irgi niekas nesubyres.
Ti kas norit asmeniniu detaliu i privata.
P.S
o jei norit kitokiu prasom kreipkites sandelyje visokio gero yra ir varikliu ir valdikliu ir rankenesliu ir LIfepo alumuliatoriu celiu. duodam garantija ir slamsto neparduodam nes po to tas atseina 4 urgubai brangiau mums
Reklamuot nenorejau tiesiog pasakiau saltini kur gaut.
Ir tiesa man nusipjaut is kur pirksit tik ispeju nepirkit is firmos esancios naujojoje vilnioje. Prastai ten pas juos su kainosm ir montavimu tuo labiau.

[ Redaguota Št Sau 28 2012, 08:43 ]
Į viršų
zam0lskis
Št Sau 28 2012, 09:51
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3246
elektronai, as turiu dvirati su variklius galiniam rate sakau is patirties. akumuliatoriu nuo bagazines atsukt daugiau laiko uzmima ratai yra standartizuoti ir tvirtinimas isdirbtas. atjungi fiskes (3 atskiri laidai varikliui ir bendra fiske su 5 kontaktais holo daviklai), atpalaiduoji stabdzius (kaip ir visuose dviraciuose, kur stabdziai standartiniai, o ne diskinia). ir isimi rata. tada idedi paprasta daugiausiai laiko uzima atjungt tas laidu fishkes na ir gali siektiek pasitepaluot kai grandine ant zvaigzdutes danteliu taikai.

cia prastai nufotkino tete. rekejo galini rata stambiu planu is arti, ir kad matytusi tik variklis ir zvaigzdutes. ten lygiai taspac kaip ir paprastam rate ir jokiu papildomu sunkumu nekyla.

aisku jei tu galvoji ten visus stipinus atsukinet ir asi permontuot - tada bus nesamone kelioms dienoms

del stipinu tai sutinku, standartiniai 1,8-2mm per ploni. reikia kaip minimum 2,5mm. ir tas 700c ratlankis nelabai man, geriau 28 coliu kaip nuo standartinio. siaip buna geras ratlankis ir storesniais stipinais kartu su varikliu kai perki. toks su dviguba pertvara. ji dar ir pasirinkt galima- tai as siulau rinktis tik 28coliu ir det tik ant dviracio su 28coliu ratais. visgi tie papildomi 20kg padaro dvirati masyvesni ir geriau didelis - o ne tie "kalnu" dviraciai su 26coliu ratais.
Į viršų
Elektronas
Št Sau 28 2012, 10:26

Kuo toliau tuo labiau mastau kad neverta net varzto keisti nuo mano dviracio... Reikia ant naujo remo deti. Patikekit turjes visus kiek buvo modeliu SSSR ir zinau kaip kas nusima su mano vaziavimo stilium 60km nuo kalnu misko keliukais, grioveis ir upeliais nelaikys toks ratas, o rusiski dviraciai galit man sakyti ka nori buvo visiskas slamstas maksimos lygio. issiskecia firminiai ratai o papildomai nors 500g tai yra labai daug. Kaskada masciau nusipirkti motoroleri 5kw bet atsibodo kaldeti su kinieciu ir itikineti kad man reikia tik vieno.... Galutine isvada arba elektrinis arba minamas o 28 coliu ratai kad ir didesni tikrai nestipresni, taikytis reikia i BMX klase, o del galinio varomo tikiu kad geresnis variantas.

[ Redaguota Št Sau 28 2012, 10:27 ]
Į viršų
Tete
Št Sau 28 2012, 02:02

Elektronas rašė ...

Kuo toliau tuo labiau mastau kad neverta net varzto keisti nuo mano dviracio... Reikia ant naujo remo deti. Patikekit turjes visus kiek buvo modeliu SSSR ir zinau kaip kas nusima su mano vaziavimo stilium 60km nuo kalnu misko keliukais, grioveis ir upeliais nelaikys toks ratas, o rusiski dviraciai galit man sakyti ka nori buvo visiskas slamstas maksimos lygio. issiskecia firminiai ratai o papildomai nors 500g tai yra labai daug. Kaskada masciau nusipirkti motoroleri 5kw bet atsibodo kaldeti su kinieciu ir itikineti kad man reikia tik vieno.... Galutine isvada arba elektrinis arba minamas o 28 coliu ratai kad ir didesni tikrai nestipresni, taikytis reikia i BMX klase, o del galinio varomo tikiu kad geresnis variantas.

Neikalbinesiu
Ateis pavasaris atvaziuokit ir pats isbandysit Gal iki to laiko ir motociklas bus paruostas.:)
Beja kazkada klauset savo vaikams del varikliuku tai turim ir ju masinelems 800W
kaina berost 500LT valdiklis berost 200LT bet galiu ir klyst.
Į viršų
Tete
Št Sau 28 2012, 02:37

Papildau ir idedu nuotrauka su zvaigzdutemis
Nieko ten sudetingo nera ar priekis ar galas tas pats velnias.
Į viršų
zx
Sk Sau 29 2012, 07:59
zx
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Rgp 06 2008, 08:44

Vieta: Siauliai
Pranešimų: 428
Kolkas ir as tik priekini keisciau, geram dviraciui galinio rato mechanizmas sudaro puse dviracio kainos ir keisti jy y kinietiska terksle abejotinas reikalas. Kai uzsikepiau kazka panasaus ysigyti, pamaciau kad kinieciai reduktoriunius persa, riedejimas prastas ju. Bet mintis gera, tik gaila nes dviratis per pusnis nepalipa
Į viršų
Tete
Sk Sau 29 2012, 10:08

Reduktotinias neprekiauju. O ziuriu cia dar daug mitu prisikurta
pas daug ka neteisnga informacija. Reikes per koki myta atsivezt pabandymui
Į viršų
zx
Sk Sau 29 2012, 10:36
zx
Užsiregistravęs dalyvis #14
Prisijungta: Tr Rgp 06 2008, 08:44

Vieta: Siauliai
Pranešimų: 428
Tete rašė ...

P.S Liko variklis 1Kw BLDC ipintas i rata ir lygiai toks pats priekinis ratas. Viskas paruosta naudojimui. 26" coliu.

Jei parduot ta ratuka noresi, kaina y PM parasyk. ir kontrolerio paprasciausia schema ar kaina
Į viršų
Tete
Sk Sau 29 2012, 04:12

zx rašė ...

Tete rašė ...

P.S Liko variklis 1Kw BLDC ipintas i rata ir lygiai toks pats priekinis ratas. Viskas paruosta naudojimui. 26" coliu.

Jei parduot ta ratuka noresi, kaina y PM parasyk. ir kontrolerio paprasciausia schema ar kaina

Parasiau i pm
O kaina ne paslaptis 700Lt uz preikinis ir galini rata variklis stovi galiname
dh tipo ratlankis ir sakau atsiprasu suklydau del coliu 24" pas mane
idedu sandelio gerio nuotraukas

taigi naletaiti kam ko ? visiems uzteks
P.S
kas liecia asmenines detales paskubekit

[ Redaguota Sk Sau 29 2012, 05:51 ]
Į viršų
Deividas
Sk Sau 29 2012, 09:00

oho !dodge
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF