Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Saulės energija :: Ar verta įsigyti?

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Saulės baterijos, šilumos siurblys, Victron ESS
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 71 72 73
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Julietis
Kt Rgp 09 2018, 11:30
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas, Kirnaičiai
Pranešimų: 573
Tai va Miciau, sekantis tavo pirkinys bus Panasiaus Oras-vanduo. Jis pakeis Tavo netikusį geoterminį. Juk nearsi dar kartą aplinkos, kad sutvarkyti kontūrą. O ir su įrenginiu ten manau pilnas kakas. Beje, į kokį gylį užkasei kontūrą?
Į viršų
Micius
Kt Rgp 09 2018, 06:24
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2970
Tai užkasta į 1,5m gylį. Kontūro tikrai naujo nekasiu, čia visiška nesąmonė. Nebent tik į kokį prūdą, tai jo, bet tokio neturiu. Šalia manęs yra labai tinkamas sklypas prūdui, bet šalia gyvenantis tvirtai savo nuomonę ginantis kaimynas yra pasakęs, kad jokiu būdu čia prūdo nenorėtų Aš manau, kad kontūras tiesiog turi atsigauti, ir nereikia jo per daug dusinti. Viliuosi, kad būtent oras oras padės stipriai sumažinti geoterminiam apkrovą.
Į viršų
Micius
Pn Rgp 10 2018, 07:15

Išbandžiau WiFi, tai galiu pasakyti, kad absoliučiai niekam nereikalingas dalykas. Nebent kas dažnai atostogauja, arba turi ne vieną įrenginį name, tai gal tada kažkokia nauda ir būtų. Pirma, tai nepateikia jokios įdomesnės ir detalesnės informacijos. Antra - (bandžiau dvi programas), programos man nepatiko tuo, kad vos bakstelėjus iš karto siunčia komandą. Dar gražiau, kai programą uždarai, pimt ir išjungia įrenginį Žodžiu pamaigiau, ir galiausiai išvis išjungiau WiFi. Papildomai nemokėčiau nei cento už šią funkciją.
Į viršų
Micius
Sk Rgs 02 2018, 07:30

Rugpjūtis, identiškai praeitiem metams Tik nepamenu, ar tokios galios buvo sistema

Į viršų
zam0lskis
Sk Rgs 02 2018, 08:00
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3214
tau reiketu siektiek kitaip viska perskaiciuot pries vaizduojant. grafike vaizduot ne dabartines jegaines pagaminta kieki, o kiek gamina vienas instaliuotas kilowatas.
ta prasme savo pagamintu (tuo momentu) kilowatvalandziu kieki padalini is savo jegaines instaliuotu (tuo momentu) kilowatu. ir pavaizduoji gauta skaiciu. tada bus nesvarbu, isplesi dar labiau jegaine kazkada ar ne. ar sumazinsi jegaine. ar kitokiu kampu plokstes perstatysi. ar pvz jei suges pora ploksciu. visada galesi palygint rezultata TIESIOGIAI. nes jis bus universalus.
taip pat galesi palygint ir su kitu zmoniu jegainem tiesiogiai - (jei ir jie taip vaizduos savo grafikuose).
grafiko forma nei kiek nesikeicia - bet visada salia gali pridet senesniu metu ar kito zmogaus duomenis. ir iskart matysis kuris geriau sukasi
dabar nekorektiskai lygini, jei instaliuoti galingumai skyresi.
net ir veja (ar kitus budus) tada galima lygint tiesiogiai tam paciam grafike (jei irgi taip pat perskaiciuosi).
o bendra kwh kieki tiesiog atskirai parasai ir tiek. be jokio grafiko.

[ Redaguota Sk Rgs 02 2018, 08:09 ]
Į viršų
Micius
Pn Rgs 28 2018, 08:20

Kol kas Electrolux Viking dirba puikiai. Galios netgi per daug. Pripučia kambarį greitai. Negaliu nieko daugiau pasakyti, bet kiek pastebiu namo dienos sąnaudas, tai netgi nematau skirtumo... Nepatinka tas, kad šiluma tiesiog žiauriai nenori eiti į kitus kambarius. Atrodo kaip nematomos durys įdėtos...
Į viršų
Julietis
Št Rgs 29 2018, 01:28
L.iko E.nergijos O.re

Neis Miciau srautas į kitus kambarius, kol nebus per kur nors "eismas ratu". Tai vienos patalpos įrenginys. Buvau rašęs kad reikia pamąstyti, ar nėra galimybės pramušti kokios skylės,kad tai nutiktu. Gal yra galimybė padaryti oro cirkuliaciją per palėpę į kitus kambarius.
Į viršų
Micius
Kt Spa 04 2018, 07:32

Rugsėjis

Į viršų
Micius
An Spa 23 2018, 09:23

Titaninėmis pastangomis sugebėjau išgręžti skylę per atraminę sieną iš svetainės į miegamąjį. Diametras 100mm - tokį turėjau kinišką grąžtą su samadielnu prailginimu, kuris 4 kartus nulūžo. Bet liedamas prakaitą ir klausydamas didžiausių žmonos pretenzijų, kad visą kambarį uždulkinau, sugebėjau įveikti 40-45cm. Uždėjau groteles, kita pusė išlenda sieninėje spintoje. Savaiminė cirkuliacija kažkiek yra, bet norisi kur kas daugiau, tai jau galvoju, kaip pravesti laidus ventiliatoriukui. Vikingas dirba gerai, bet jau imu pastebėti pirmuosius minusus. Problema - temperatūros matavimas. Pradžiai įjungi, viskas gerai, dirba, nustatai pvz 22C. Pasiekia temperatūrą, ir sustoja. O kadangi daviklis yra aukštai, ten oras linkęs šiltas laikytis, ir užeini į kambarį, vėsoka, spoksai ką rodo tas, rodo, kad kiek uždėjau, tiek ir laikau. Ranką pakeli, jaučiasi kad aukščiau šilčiau, ir kai oras nevaikšto, netiksliai matuoja temperatūrą. Padidini vienu laipsniu, pradeda dirbti, oras pradeda cirkuliuoti, ir tas jau rodo nebe 22 o rodo 19C. Bandžiau funkciją I-Feel, tipo turi imti duomenis iš pulto, jeigu nėra kliūčių. Ir taip bandžiau ir taip, niekas ten man neveikia. Reikės iš naujo prijungti bevielį, dar bandysiu su programėle pamaigyt. Žodžiu šiaip techniškai tai kol kas niekas nenuvilia, šildo ir šaldo puikiai, tik vat valdymo algoritmai matosi kad dar tikrai netobuli. Negi sunku buvo padaryti, kad pvz kas 30 min pasuktų ventiką, ir pamatuotų temperatūrą ? Ne, stovi kaip pimpis ryte ir laukia, sako šilta
Į viršų
Julietis
Kt Spa 25 2018, 07:31
L.iko E.nergijos O.re

„I-Fell“ funkcija pas mitcubišį buvo padaryta, kai ant vidinės dalies sukinėjosi „partinė akis“, kuri skanavo aplinkos temperatūrą. O pas taviškį tikrai per pultą papildoma akis? Gal kas ant vidinės sukinėjasi? Mitcubišyje tai vintikas pastoviai sukasi. Vykdo jis temperatūrinį rėžimą ar ne. Todėl oro cirkuliacija buna pastovi.
Pabandyk surasti lėtaeigį našų vintiką į skylę. Priverstinė cirkuliacija pagreitins apytaką.

[ Redaguota Kt Spa 25 2018, 10:35 ]
Į viršų
Micius
Sk Spa 28 2018, 08:44

Na instrukcijoje parašyta, kad termodaviklis yra ir pulte, ten grotelės toje vietoje, tai tipos turi imti duomenis iš ten, bet pultas turi būti "ryšio zonoj". Kaip tas Mitsas infra-red akies tai tikrai neturi Ruošiu viską ventiliatoriaus montavimui. Vėl pasijungiau WiFi, išbandžiau 2 programas, ir negaliu patikėti, kokio tupo lygio yra tų programų kūrėjai. Vikingas turi 2 temp daviklius kuriu reikšmes galima matyti ant pačio vidinio bloko. Tai lauko temperatūra ir vidinė temperatūra. Programėlėse galima matyti tik kiek jam nurodyta palaikyti... Nieko nerodo, nei ar veikia, nei kiek lauke, kiek realiai yra. Rodo tik kiek užduota. Debilai programuotojai... Man rodos nebūtų net sunku padaryti, kad rodytų kokiu pajėgumu dirba, ar įjungtas dugno pašildymas, ar veikia atšildymas, ar veikia kompresorius ir pan. Nieko to nerodo... Atnaujinau programinę įrangą, tik tiksliai neaišku kieno: arba pačio Vikingo, arba jo bevielio modulio. Buvo 3.0, dabar 3.42. Rodo device AC, tai gal pačio Vikingo ? Kol kas nieko nepastebėjau veikime.

Norėjau parašyti apie savo Victron ESS. Spalio mėnesį elektra buvo trumpam dingus 9 kartus, iš jų vieną kart 20 min. Juokiausi iš kaimyno, nes kaime pas visus viskas užgeso, o pas mane šviesu, vėjo jėgainė sukasi, akumus krauna, TV spoksau, žmona su kūdikiu užsiima, ir matau, kaip kaimynas eina su prožektoriumi, atsidaro skydinę ir ten tikrina Eina atgal ir spokso į mano pusę... Negražu juoktis, bet man kaip tikram LT juokas suėmė Bent 20 min buvau autonomiškas. Jeigu taip būtų savaitę, turbūt iš pavydo man ir malūną nuverstų

[ Redaguota Sk Spa 28 2018, 08:56 ]
Į viršų
Micius
Sk Spa 28 2018, 11:12

Teip čia gavosi. Dar spintoje apdaila nebaigta, bet kol kas bus teip. Iš kitos pusės pabandžiau uždėti tualetinio popieriaus, tai prisiurbia Vadinasi kažkas cirkuliuoja P.S Čia spintos viduje viršuje. Spinta sieninė.

[ Redaguota Sk Spa 28 2018, 11:14 ]
Į viršų
zam0lskis
Sk Spa 28 2018, 08:39
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3214
Micius rašė ...

Norėjau parašyti apie savo Victron ESS. Spalio mėnesį elektra buvo trumpam dingus 9 kartus, iš jų vieną kart 20 min. Juokiausi iš kaimyno, nes kaime pas visus viskas užgeso, o pas mane šviesu, vėjo jėgainė sukasi, akumus krauna, TV spoksau, žmona su kūdikiu užsiima, ir matau, kaip kaimynas eina su prožektoriumi, atsidaro skydinę ir ten tikrina Eina atgal ir spokso į mano pusę... Negražu juoktis, bet man kaip tikram LT juokas suėmė Bent 20 min buvau autonomiškas. Jeigu taip būtų savaitę, turbūt iš pavydo man ir malūną nuverstų

nenuvers.
tavo kaimynas dabar giliuose apmastymuose ir tavo verte jo akyse ziauriai pakilo gal net dometis prades kazkiek.
Į viršų
Micius
Tr Spa 31 2018, 08:09

Spalis.

Į viršų
Julietis
Št Grd 01 2018, 12:05
L.iko E.nergijos O.re

Skupusis lapkritis davė tik 36kWh saulės energijos. Graudu vienok. Na bent Gruodis prasidėjo saulėtai. Jau prigeneravo 4,4kWh.
Į viršų
Micius
Št Grd 01 2018, 01:47

Lapkritis...

Į viršų
Windpower
Sk Grd 02 2018, 01:57
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 791
pas mane Lapkritis 5 KWp - pagamino 79,4 kwh
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 71 72 73  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF