Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Saulės energija :: Ar verta įsigyti?

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Saules kolektoriai
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 10 11 12 13 14 15
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
tomaskaunas
Sk Grd 21 2014, 11:20
Užsiregistravęs dalyvis #2697
Prisijungta: Sk Lap 30 2014, 03:08

Vieta: kaunas
Pranešimų: 3
Sveikas,radau ju tinklapi informacijos nuoroda uab"ekoplius".Ten visa informacija apie vandens sildytuvus pas juos gan aiskiai surasyta.Uzsisakiau ir as,tik susimontuoti vis nerandu laiko.Kokybe labai patenkintas.
Į viršų
Windpower
Sk Grd 21 2014, 04:33
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 782
tomaskaunas rašė ...

Sveikas,radau ju tinklapi informacijos nuoroda uab"ekoplius".Ten visa informacija apie vandens sildytuvus pas juos gan aiskiai surasyta.Uzsisakiau ir as,tik susimontuoti vis nerandu laiko.Kokybe labai patenkintas.

O tai kur kokybe pasireiskia, jei dar nesumontuota?
Į viršų
tomaskaunas
An Sau 06 2015, 06:58
Užsiregistravęs dalyvis #2697
Prisijungta: Sk Lap 30 2014, 03:08

Vieta: kaunas
Kokybe paciame sildytuve.Jo surinkimas,ir medziagos atrodo tikrai tvirtai.Turejau pakankamai laiko ji apziureti.Aisku,tiksliau parasysiu kai sumontuosiu as ji.
Į viršų
lukaslu
An Sau 06 2015, 07:38
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
Nezinau kaip Lietuviska kokybe,bet pats dirbu su Ukrainos "Atmosfera" tikrai kokybe auksciausio lygio,konstrukcijos tikslumas ir tvirtumas,visi varztai "A2" markiruotes,tai naudojama laivu statyboje kur ira labai pazeidziamas metalas,kolbos,bakai ir siurbiu sistemos labai kokybiskos,taipogi "Kaiflex" siltinimo vamzdeliai labai kokybiski,sujungimai labai patogus,na as labai patenkintas kaip ir klientai....
Į viršų
zam0lskis
Tr Sau 07 2015, 03:11
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3186
A2 varztai tiesiog standartiniai nerzaveikiniai varztai niekuo jie neypatingi, patys paprasciausi, tiesiog nerudyja ir tiek pagerinta pvz marke A4, ten daugiau cromo ir kitu metalu, jo visiskai netraukia magnetas, stipresnis ir pan. aisku simtakart geriau uz kokius cinkuotus, bet tikrai nestebuklingi
Į viršų
lukaslu
Tr Sau 07 2015, 08:58
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
Na apie stebuklus nekalbu,bet tikrai pamacius visa konstrukcija,jos pajungimo elementus ir visus kitus agregatus,tikrai suteikia garantini poziuri,dirbu su jais jau pora metu esu patenkintas ju pristatymo kokybe bei pakavimo,nei karto nebuvo atejas pazestas agregatas.....Tai tiek..
Į viršų
Mikae
Pn Grd 04 2015, 11:19
Užsiregistravęs dalyvis #2771
Prisijungta: Pn Grd 04 2015, 11:11

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1
Mane ir domintų saulės kolektoriai karšto vandens paruošimui... Mąstome net patys gal pasidaryti. Tik būtų gerai turėti nors vaizdinės ar šiaip informacijos apie tai. Gal kas turit kokios info?
Į viršų
D77
Pn Grd 04 2015, 03:59
Užsiregistravęs dalyvis #1854
Prisijungta: Pn Lap 11 2011, 06:34

Pranešimų: 283
Nors truputi bandei šitam forume panaršyti?
Į viršų
neriuks007
Sk Kov 26 2017, 09:07
Užsiregistravęs dalyvis #2800
Prisijungta: Sk Bal 24 2016, 10:33

Vieta: Ukmerge
Sveiki, perskaiciau visa foruma apie saules kolektorius,bet vistiek neaisku auksciau pamineta firma siulo sildytuvus ss24+, tai kaip suprantu kai apsiniauke tenas pasildo vandeni iki darbines temp.?
Į viršų
Micius
Sk Kov 26 2017, 01:37
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2948
Deja, bet apie valdiklį kažkaip informacijos nelabai radau. Pradžiai kol naujas, tai aišku veiks gerai, bet jeigu vanduo kalkėtas, o jis turbūt tikrai kalkėtas, tai man atrodo užsipypinsi su tais visais nukalkinimais, vamzdžių izoliavimais, kranų sukiojimais, ir tų niekam tikusių plastmasinių purkštuvų pompavimais. Instrukcijoje aprašytas procesas Bet tai manau kalkės rinksis ir kolbose, ir pačiame bake. Žiemą vėl ten iš vamzdžių viską išleisti reikia, baką kartais teks šildyti elektra, pigios kiniškos kolbos po 5 metų išsivakumuos... ai, vargas ir tiek. Nebent turi marias laiko ant stogo karstytis, tai tada gal. Pvz pratrūks koks vamzdis, žiūrėk kad neaplietų. Aš tai visgi šalininkas fotovoltinio šildymo. Aišku kainos gerokai didesnės, bet daug mažiau vargų paskui. Laidus pravesti nepalyginamai paprasčiau.
Į viršų
Alchemikas
Tr Bal 12 2017, 08:06
Užsiregistravęs dalyvis #2854
Prisijungta: Tr Bal 12 2017, 07:59

Vieta: Ramygala
Pranešimų: 2
Nuo praeitos vasaros įsigijome saulės kolektorių. Labai esu patenkintas, apie pečių kūrimą užmiršęs, nes pastoviai būna šilto vandens. Pavasarį net buvo 101 temperatūra, tai virė jau. Žodžiu pirkite, nepasigailėsite, geras daiktas.
Į viršų
Tinklalapis
Stasiuks
Tr Bal 12 2017, 10:06
Užsiregistravęs dalyvis #2615
Prisijungta: An Grd 10 2013, 09:04

Pranešimų: 872
Alchemikas rašė ...

Nuo praeitos vasaros įsigijome saulės kolektorių. Labai esu patenkintas, apie pečių kūrimą užmiršęs, nes pastoviai būna šilto vandens. Pavasarį net buvo 101 temperatūra, tai virė jau. Žodžiu pirkite, nepasigailėsite, geras daiktas.

Tikriausia cia buvo pries 1,5 savaites, kai savatgali tikrai karsta buvo. Koks ten kiekis vandens, kad saule net uzvirino?
Į viršų
dziugas
Kt Bal 13 2017, 06:11
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1002
Alchemikas rašė ...

Smagu kad pasiteisina. Jei galima detaliu apie kolektoriu, kiek kainavo, kokio tipo, kiek papildomai visa iranga atsiejo.
Į viršų
Micius
Kt Bal 13 2017, 07:20

Man rodos, čia kvepia reklama 1a Pečiaus kūrenimą su šių metų tragiškais orais, tai dar teks ilgai prisiminti. Matyt tamsta kitais būdais šildotės
Į viršų
Eimantas
Kt Bal 13 2017, 10:02
Užsiregistravęs dalyvis #2855
Prisijungta: Kt Bal 13 2017, 09:47

Micius rašė ...

Deja, bet apie valdiklį kažkaip informacijos nelabai radau. Pradžiai kol naujas, tai aišku veiks gerai, bet jeigu vanduo kalkėtas, o jis turbūt tikrai kalkėtas, tai man atrodo užsipypinsi su tais visais nukalkinimais, vamzdžių izoliavimais, kranų sukiojimais, ir tų niekam tikusių plastmasinių purkštuvų pompavimais. Instrukcijoje aprašytas procesas Bet tai manau kalkės rinksis ir kolbose, ir pačiame bake. Žiemą vėl ten iš vamzdžių viską išleisti reikia, baką kartais teks šildyti elektra, pigios kiniškos kolbos po 5 metų išsivakumuos... ai, vargas ir tiek. Nebent turi marias laiko ant stogo karstytis, tai tada gal. Pvz pratrūks koks vamzdis, žiūrėk kad neaplietų. Aš tai visgi šalininkas fotovoltinio šildymo. Aišku kainos gerokai didesnės, bet daug mažiau vargų paskui. Laidus pravesti nepalyginamai paprasčiau.

Konkreti ir šališka nuomonė. Aš labai daug domejausi apie šitus šildytuvus pas atstovus Lietuvoje, ir parodoj su jais šnekejau ir mačiau gyvai pastatyta daiktą.
S24++ kiek zinau salyginai yra pigus vandens šildytuvas, kuris bene atsiperks per 3-4 metus
O po kiek atsipirks forovoltinees paneles ? ir koks jų efektyvumas šildyti vandenį? šiai dienai 1kw pasitaty kainuoja apie 1400eur su medžiagom ir darbais. o iš jo naudos tikrai nedaugiau. Esamas boileris taip pat kalkėja manau pas tave, išvalai kas keleta metu ir jokios problemos . o kolbose jei kaupsis kalkes , tai juk neužkalkes aklinai, jos nukrenta po kažkiek laiko ir kaupiasi talpoje, lygiai taip pat kaip boleryje. Sakai išsivakumuos kolbos ? vienos kolbos kaina 7 eurai, paeėmei ir pakeitei po kokių 5 metų ir vėl viskas naują. išleist iš sistemos vandeni gali ir apačioje pasidaręs kranelį apačioje. iš bolerio išleist nereikia jis turi elektrinį teną kuris apsaugo vandenį nuo užšalimo. o palaikyti pliusinę temperatūrą , kiek atstovai pasakoje daug elektros nesuvartoja. Jei žmogus ieškosi pigaus daigto kuris atsipirktu kuo greičiau tai yra puikus variantas. jei neklystu jo kaina šiai dienai 660eur. Kažkaip labai daug blogų atsiliepimų nerandu apie juos , daugiausiai kas šneka apie juos blogai tai jų neturi
Į viršų
Alchemikas
Kt Bal 13 2017, 10:10
Užsiregistravęs dalyvis #2854
Prisijungta: Tr Bal 12 2017, 07:59

Vieta: Ramygala
Nekvepia jokia reklama, tiesiog pasakoju kaip buvo. 800 eurų mokėjau plius savo rankom pasijungėm, gyvatukus ir t.t. Prieš 1,5 kažkur ir virė, bet nuleidau vandenį iki 95, tai tada puikiai.
Į viršų
Tinklalapis
Stasiuks
Kt Bal 13 2017, 10:31

Man fotovoltinės tai pat labiau patinka. Jei pirkti iš skelbiu.lt tai viena 255W saulės baterija kainuoja 120 Eur. 1500 W kainuos 720 Eur, plius valdiklis jei pačiam nepavyktų susirinkti. Manau didelis pliusas, kad nereikia jokių šlangų
Į viršų
Stasiuks
Kt Bal 13 2017, 10:34

Alchemikas rašė ...

Nekvepia jokia reklama, tiesiog pasakoju kaip buvo. 800 eurų mokėjau plius savo rankom pasijungėm, gyvatukus ir t.t. Prieš 1,5 kažkur ir virė, bet nuleidau vandenį iki 95, tai tada puikiai.

Labai jau abstrakčiai parašei, neaiškų nei koks kolektorius, nei kokį kiekį vandens šildo O vandenį nuleidai iki 95 litrų ar 95 C? Gal bent turi kokių nuotraukų savo sistemos?
Į viršų
Micius
Kt Bal 13 2017, 12:44

Aš tikrai nenoriu teigti, kad kolektoriai blogai ar pan, aš tik sakau, kad eksploatuojant kolektorius viskas viename - teks susidurti su mano minėtom problemom. Jeigu vanduo nekalkėtas, viskas puikiai sumontuota, tai veiks, ir atsipirks tikrai greičiausiai, bet vis vien su juo daugiau cackinimosi. Kad ir sumontavimui, kiek papildomų reikia vesti vamzdžių, sujungimų, kranų, izoliavimų, laidų ir pan. Reikia nepamiršti žiemos režimus perjungti ir pan. Pvz neišleisite vandens iš papildymo magistralės, ir buf nuo šalčio.

Į viršų
satigis
Kt Bal 13 2017, 02:32
Užsiregistravęs dalyvis #2272
Prisijungta: Kt Sau 24 2013, 02:17

Vieta: vilnius
Pranešimų: 520
balsuociau uz vandens sildyma su saules baterijomis
santechnika bjiaurei brangus reikalas
nebent pats daraisi
Saules bateriju galima papigiai nusipirkti naudotu, kainos dempingines
O valdykli galima ir paciam susilytuoti.
Netaupant iseitu tas pats kas ir saules kolektorius, arba ir pigiau
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 10 11 12 13 14 15  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF